eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

İnci Ağda Nedir?

İnci Ağda kullananlar tarafından sitemizde paylaşılacak olan inci ağda seti yorumları ve inci ağda pudralı şikayetleri bu yazımızda paylaşılıyor. Daha önce sitemizde inci partikül ağda nasıl kullanılır, gerçekten işe yarıyor mu gibi sorulara eŞikayet.net sitemizde yer vermiştik. Bugün ise inci ağda seti kullananlar gerçekten bu üründen memnunlar mı? İşe yarıyor mu? Zararlarını görmüşler mi yoksa gerçekten kullanılmaya değer bir ürün müdür? Bu sorulara yer verilecektir.

İçerisinde inci partikülleri bulunan bu ağdaların 4 farklı çeşidi bulunuyor. Bu çeşitliliğin olmasının nedeni cilt tiplerine göre hazırlanmış olmasıdır. Satış fiyatı 59 TL olan 1 kutu inci ağda ürünü 250 gram ağırlığında olup kullanımınıza bağlı olarak 1 ay kadar kullanabilirsiniz. Ürün hakkında detaylara ulaşmak isteyenler inci partikül ağda linkine tıklayabilirler.

İnci Ağda Seti Kullananlar

Her türlü cilt tipi için geliştirilen inci partiküllü ağda setini kullananlar aşağıdaki yorum alanından ürün hakkındaki düşüncelerini paylaşıyorlar. Siz de inci ağda ile alakalı söylemek istediklerinizi diğer kullanıcılar ile yorum alanından paylaşabilirsiniz. Sizce inci ağda gerçekten işe yarıyor mu? Ne düşünüyorsunuz?

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI