İnci Partikül Ağda Nedir?

İnci Partikül Ağda Kullananlar inci ağda şikayetleri

Facebook ve instagram üzerinde reklamları çıkan inci partikül ağda ile alakalı bu yazımızda ‘nedir, nerede satılır, nasıl kullanılır‘ gibi sorulara yanıt vereceğiz. Ayrıca inci partikül ağda kullananlar tarafından paylaşılacak olan gerçek kullanıcı yorumları ve şikayetleri de yine bu başlık altından yayınlanacaktır. Ürünün 1 kutusu 250 gram ağırlığında olup satış fiyatı ise 59 TL’dir. Gerçekten işe yarayıp yaramadığını ise sizlerden gelecek olan yorumlara göre değerlendireceğiz. Lütfen tecrübenizi bizimle paylaşmayı unutmayınız.

İnci Partikül Ağda Nedir?

Öncelikle bu ürünü neden tercih etmeliyim diye kendi kendinize sormalısınız. Ben bu soruyu sorarak ürünü incelemeye başladım. Yaptığım araştırmalar neticesinde bu ağdanın mevcut diğer ağdalardan farkı pek yok gibi. Fakat cilt tipinize göre hazırlanmış içeriklerinden dolayı inci ağda tercih edilebilir. Bunun dışında benim anladığım kadarıyla pek bir fark yoktur diye düşünüyorum. Şahsen ürünün deneme fırsatımız olmadığından dolayı işe yarıyor yada bir işe yaramıyor diye bir yorumda bulunamıyoruz fakat inci partikül ağda kullananlar aşağıdaki yorum alanından düşüncelerini paylaşırlarsa kullanmak isteyenler için iyi bir kaynak olacaktır.

İnci Partikül Ağda Nasıl Kullanılır?

Bu ürünün kullanımı aslında bildiğiniz bir şekilde olacaktır. Evinizde ağda ısıtıcınız varsa eğer bir miktar inci partikül ağdayı içine koyarak normal ağda kıvamına gelinceye kadar ısıtmanız gerekiyor. İçerisindeki inciler tamamen eriyinceye kadar bekleyiniz. Sonrasında göreceksiniz zaten kremi andırır bir yoğunluğa ulaşacaktır. Mutlaka ama mutlaka ısıtmış olduğunuz ağdanın cildinize zarar vermeyecek sıcaklıkta olduğundan emin olunuz.

inci partikül ağda kullanıcı yorumları

Bu ürünler hassas bölgeler ağdasının dışında kalan diğer 2 üründür. Biri hassas ciltler için diğeri ise normal ciltler için.

Sonrasında kılların çıkış yönüne doğru inci partikül ağdayı sürerek soğuyuncaya kadar bekleyiniz. Tam soğuduktan sonra kılların çıktığı tarafın tersine doğru çekerek kaldırınız. Bu işlemi eğer gerekirse 1 kere daha tekrarlayabilirsiniz. Sonrasında ise ürünün içerisinde gelen bir mendil yada uygun bir bezle temizleyebilirsiniz.

İnci Ağda Nerede Satılır?

İnci partikül ağda, az önce söylediğim üzere internet sitelerinde reklamı çokça yapılan bir üründür. Facebook, instagram ve Google’da reklamını görebileceğiniz inci ağdayı bazı aktarlardan temin edebileceğiniz gibi internet sitelerinden satın almanız da mümkündür. Hatta inci ağda kullananlar tarafından yorumların ve şikayetlerin paylaşıldığı bir facebook sayfaları bile bulunuyor. Bunun için buraya tıklayabilirsiniz. Eğer yorumunuz yada şikayetiniz silinirse lütfen inci partikül ağda şikayetleri başlıklı bu yazımızdan yorumlarınızı paylaşmayı unutmayınız.

inci Partikül Ağda Kullananlar

İnci partikül ağdanın 4 farklı çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi peeling etkili ağda olup diğer 3 tanesi ise cilt tiplerine göre hazırlanmış ürünlerdir. Zaten pembe kutulu olan pudralı hassas bölgeler ağdasını sadece yüzünüzde, bikini bölgenizde ve koltuk altı bölgenizde kullanabiliyorsunuz. Diğer 2 ürün ise cildinizin hassas olup olmamasına göre satılmaktadır. Kısaca listelemek gerekirse:

  • İnci partikül ağda pudralı hassas bölgeler için
  • İnci partikül ağda azulen hassas ciltler için
  • İnci partikül ağda natural normal ciltler için (sert tüyler)
  • İnci partikül ağda peeling etkili

Bu ürünler ile alakalı yaşamış olduğunuz sorunları inci partikül ağda kullananlar başlıklı yazımızdan yayınlayabilirsiniz.

İnci Partikül Ağda Şikayetleri

Eğer ürünü kullandıysanız ve memnun kalmadıysanız yine eŞikayet.net sitesi farkıyla yaşadığınız sorunları aşağıdaki yorum alanından paylaşabilirsiniz. Ürünün satış fiyatı 59 TL olup yanında bir de hediye olarak ağda ısıtıcısı yolluyorlar. Eğer 2 ürün satın alacaksanız bu fiyat 89 TL olmaktadır. Sizler de inci ağda şikayetleri başlıklı bu yazıda ürün hakkında neler düşündüğünüzü kullanmak isteyenlerle paylaşmak istemez misiniz? Yapacağınız yorumlar bizler için değerlidir.

Tags:

1 Comment
  1. İnci Partikül Ağda seti ile alakalı merak ettiğiniz tüm soruları yorum alanından sorabilirsiniz. Lütfen paylaşacağınız yorum yada şikayetlerin insanlara fikir vereceğini unutmayınız.

Leave a reply

eŞikayet.net
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0