eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

IPhone 8 Plus Kullanıcı Yorumları

iPhone 8, iPhone 10 ve iPhone 8 Plus Kullananlar, Şikayetleri...

Bu yazımızda iPhone 8 kullananlar tarafından paylaşılacak olan kullanıcı yorumları ile birlikte varsa eğer iphone 8 şikayetleri de yayınlanacaktır. Özellikle iphone 7 ve iphone 7 plus kullanıcılarının sürekli söylediği bir şey var. Telefon incelediklerinde iphone 8 ile iphone 7 arasında pek bir farkın olmadığı ve telefonu değiştirmenin de mantıklı olmadığıdır. Bilemiyorum belki siz farklı düşünüyorsunuzdur. Belki de bu görüşe katılıyorsunuz fakat kamera uygulaması ve işlemci hızındaki birkaç belirgin özelliğin dışında iphone 8, önceki modelden pek farklı değildir.

Şahsen ben de iphone 7 plus kullanıyorum. Şu anda çok memnunum ve bir sıkıntısını da görmedim. Gittim bir Apple mağazasına ve iphone 8 plus incelemesi yaptım. Dediğim gibi kamerada birkaç özellik eklenmiş ve bir de telefonun her yerinde kullanılan cam çok sağlam. Bunun dışında ilgimi çeken birşey olmadı. Mevcut telefonun hızı da oldukça iyi olduğundan dolayı değiştirme ihtiyacı hissetmedim.

iPhone 8 Kullanıcı Yorumları

Eğer illa da değiştirmek istiyorsanız iphone 10 yani iphone X alın ki bir anlamı olsun, değsin. Daha büyük ekran, daha hızlı bir telefon, daha yeni özellikler vs.. Peki bu konuda sizler ne düşünüyorsunuz? Türkiye satış fiyatı 6000 TL’den fazla olan iphone x yada 5000 TL dolaylarında olan iphone 8 plus almak mantıklı mıdır? Düşünceleriniz nelerdir?

Dilerseniz daha önce iphone x kullanıcı yorumları başlıklı linkten yeni çıkan telefonun özelliklerine, ürün yorumlarına ulaşabilirsiniz. Diğer tüm Apple ürünleri için Apple kullanıcı yorumları başlıklı yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

Via IPHONE X KULLANICI YORUMLARI APPLE ÜRÜNLERİ
Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI

1 YORUM
  1. Tahir Mutlu

    Doğrusunu söylemek gerekirse bende senin gibi düşünüyorum. Gerçi bende iphone 7’yi bırak iphone 6 bile yok ama 😀 mantık olarka söylediğin şeyler doğru. gördüm iphone 8’i ve iphone 7 ile karşılaştırma yaptım pek bir ekstra bulamadım