eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Kamil Koç Şikayet Hattı

Kamil Koç şikayet hattı – Bu yazımızda Türkiye’nin en saygın otobüs firmalarından olan Kamil KOÇ ile alakalı olarak kamil koç şikayetleri yayınlanmaktadır. Her firmanın olduğu gibi Kamil Koç‘un da zaman zaman gerek sefer sorunları gerekse personel sorunları olabilmektedir. Tüm bu sorunları paylaşabileceğiniz telefon numarası ile birlikte Kâmil Koç müşteri hizmetleri hattını da sizlerle paylaşacağız. Şahsen Kamil Koç ile seyahat etmiş biri olarak hem memnun kaldığımı  hem de şikayetçi olduğumu da belirtmem gerekiyor. Eskişehir-Bursa, Eskişehir-İstanbul arası seferlerde genelde 2+1 otobüsleri tercih ettiğimden dolayı hem konforlu bir yolculuk hem de iyi bir hizmet görüyorduk. Fakat işim gereği Eskişehir-Van, İstanbul-Van arası seferlerde o kadar da iyi hizmet almadığımızı söylemeliyim. Aslında bu kadar uzun mesafelerde 2+1 otobüs seferleri de hizmete girmelidir diye düşünüyorum. Umarım en yakın zamanda Kamil Koç CEO’su bu konuyla alakalı düzenlemeleri yaptıklarını kamuoyu ile paylaşırlar.

Kamil Koç Şikayet Numarası

Herneyse… Kamil Koç, halihazırda Türkiye’nin 81 ilinde hizmet vermiyor. Fakat Türkiye’nin 67 iline kadar seferleri bulunuyor. Tüm terminal ve şubelere ulaşabilmek için dilerseniz https://www.kamilkoc.com.tr/terminal-ve-subeler sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Bunun dışında yine aynı site üzerinden istek ve önerilerinizi -özel olarak- paylaşabilirsiniz. Ancak yaşamış olduğunuz sorunların başka insanlar tarafından da duyulmasını istiyorsanız eğer kamil koç şikayetleri sayfamızdan yorum ekle linkine tıklayarak paylaşabilirsiniz. Otobüs seferleri ile alakalı bilgi almak istiyorsanız şayet Türkiye’nin her yerinden çağrı merkezini arayarak detaylı olarak bilgi alabilirsiniz.

Kamil Koç Çağrı Hattı: 444 0 562

Türkiye’de otobüs seferleri adına köklü değişikliker yapan Kamil Koç zaman zaman yaptığı kampanyalarla daha uygun fiyatlara yolcularını ulaşmak istedikleri noktalara taşımaktadır. Merkezi Bursa olan bu firmanın özellikle Eskişehir, Ankara, İstanbul ve çevre illerine olan seferleri çokça tercih edilmektedir. Sizler de herşeye rağmen kamil koç şikayet hattı başlıklı bu yazımızda yaşadığınız sorunları diğer insanlarla paylaşabilirsiniz.