eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Kelebek mobilya şikayet hattı

Kelebek mobilya müşteri şikayetleri, iletişim bilgileri, yorumları

Kelebek mobilya, Türkiye’de sektöründe öncü markalardan bir tanesidir. Yüz binlerce müşterisi olan firma ile alakalı yaşamış olduğunuz sorunları aşağıda belirttiğimiz kelebek mobilya şikayet hattı üzerinden paylaşabileceğiniz gibi dilerseniz eğer başka müşterilere de ulaşması adına sayfanın altında bulunan kullanıcı yorumları alanından da paylaşabilirsiniz. Öncelikle müşteri hizmetleri ile görüşmenizi tavsiye ediyoruz, eğer bir sonuca ulaşmazsanız tüketici mahkemesine başvurarak hakkınızı hukuk yoluyla da arayabilirsiniz.

Kelebek mobilya şikayetleri

1935 yılında kurulan kelebek mobilya ile iletişime geçmek için dilerseniz Facebook, Twitter, Instagram veya Pinterest gibi uygulamaları kullanabilirsiniz. Bunun haricinde dilerseniz buraya tıklayarak sitelerinde bulunan iletişim formunu da doldurabilirsiniz.

Kelebek Mobilya Adres:

İdealtepe Mah. Rıfkı Tongsir Cad. No:107 Küçükyalı / Maltepe / İstanbul

(E5 Karayolları Durağı Petrol Ofisi Yanı)

Kelebek Mobilya Telefon Numarası:

+90 216 425 00 02

Siz de hemen buraya tıklayarak kelebek mobilya şikayet konusuna ulaşarak, yaşamış olduğunuz problemleri paylaşabilirsiniz. Yorumlarınız başka insanlara fikir verecek, onları yönlendirecektir.

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI

1 YORUM
  1. Ayşe ergin

    Ben sipariş verdim ürün hakkında simge adında bayandan bilgi aldım çok memnun kalacağını söyledi detaylı anlattım saçma sapan bi bel korse uyduruk geldi yarın arayıp gereken yerlere bildireceğim