Kırışıklık Kremi Almadan Yorumları Okuyunuz

Kırışıklık Kremi Satın Almadna Yorumları ve Şikayetleri Mutlaka Okuyunuz

Ben de bu ürünün (sebamed krem) reklamını instagramda gördüm sonra sitesine girip araştırdım. Sitesinde çeşitli görseller ve kullanıcı yorumları dedikleri şeylerle ürün yüceltilmiş. Gerçekten faydası var mı diye düşünmekten ben bile kendimi alamadım. Neden ben bile? Daha önce internetten bitkisel olduğu iddia edilen, bunun gibi yüceltilen (kısacası can suyu olacağını düşündüğüm) jenex adlı kırışıklık kremi sipariş verdim bir de kapıda ödeme seçeneği olduğunu görünce güvenilir diye düşündüm. Ürün çok kısa bir sürede kapıma kadar geldi.

Nasıl Kullanılır? Bilinmiyor!

Neyse ürün geldi kullanma talimatını okuyacağım içinde bir tane bile (reçete gibi) kağıt yok (bir de iki kutu ile indirim olacak diye o kazığı da yedim.) açıklama kağıdı olmayınca ben işgillendim sonra yüzüme değil de elimin üstüne biraz sürdüm yarım saat bekledim iğrenç kokusundan geçtim elim pul pul soyuldu -aynı elime 404 yapıştırıcı sürmüş de kurumuş gibi- sonra hemen netteki siteyi bulmaya çalıştım.

Allahım bir tane o iyi yorumlardan eser yok, herkes şikayet ediyor, ürün sahte, numaralar yanlış vs dolandırıcı bunlar diye.. sonra hemen beni aradıkları numarayı aradım (ben formu doldurduktan beş dak sonra aramışlardı hatta hiç unutmuyorum bu numarayı kaydedin benim adım Hülya dedi,ürünle ilgili bir sorun olursa arayabilirsiniz diye..) hemen aradım numarayı açan bile yok öylee hatalı bir numara.

Birşey Almadan Mutlaka Yorumları Okuyun

Asla ama asla internetten bitki çayı, hap, krem vs sağlığınızı tehdit eden, eczanede satılmayan ürün almayın. İnternette çok araştırsanız bile gidin bir eczacıya sorun bir şey kaybetmezsiniz… (ismini belirtmek istemeyen bir kullanıcı)

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

eŞikayet.net
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0