eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Kırmızı Pelerin Çayı (Hong Pao Tea)

Kırmızı Pelerin Çayı Kullananlar, Fiyatı, Şikayetleri, Kullanıcı Yorumları

Kilo problemi ben dahil birçok insanda olan çağımızın sorunudur. Şahsen spora gidiyor olsamda yine de işim gereği dengesiz beslendiğimden ötürü bir türlü istediğim forma kavuşamıyorum. Bu yazımda ise kırmızı pelerin çayı olarak bilinen ve Asya ülkelerinde -ki bilhassa Çin’de- hong pao tea olan bitkisel zayıflama çayı ile alakalı olarak kullananlar tarafından paylaşılacak olan yorumları, şikayetleri bulabilirsiniz. Ayrıca merak edenler için kırmızı pelerin çayı nedir, nasıl kullanılır sorularının yanıtını da paylaşacağız. Hazırsanız başlayalım… 🙂

Kırmızı Pelerin Çayı Nedir?

Kırmızı pelerin çayı, Çin’in wuyi dağı civarında yetişen ve dünya üzerinde bulunan çayların efendisi olarak bilinen, zayıflamaya yardımcı, kafein içeren ve birçok sağlık sorununa iyi geldiği iddia edilen bir bitkisel çaydır. İçerisinde bulunan kafeinden dolayı size zinde hissettirecek, dikkat eksikliğini gidermeye yardımcı olacaktır.

Birçok kişi ne kadar çok içersem o kadar hızlı kilo veririm diye düşünüyor olsa da bu bilgi yanlıştır. Aslında birşeyi çok fazla yapmak çok iyi olacağı anlamına gelmez. Lütfen kırmızı pelerin çayı kullanırken dikkatli olun çünkü çok fazla içildiği zaman içerisindeki kafeinden dolayı sağlığınıza zarar verecektir.

Kırmızı Pelerin Çayı Nasıl Kullanılır?
Kırmızı Pelerin Çayı kullanımı ile alakalı görselde detaylar paylaşılmıştır.

Kırmızı Pelerin Çayının Kullanımı

Yukarıdaki görselde da hong pao çayı satışı yapılan bir siteden ekran görüntüsünü alarak sizlerle paylaştık. Satış sitesinde de görüldüğü üzere çayı kullanırken spor ve diyet yapılması da tavsiye ediliyor. Ayrıca kırmızı pelerin çayı kullanımı ile alakalı detayları da yukarıdaki görselde bulabilirsiniz.

Zaten yediklerinize dikkat etmezseniz, hareket yapmazsanız kilo vermeniz çok zordur. Bunun için ya her gün çok az yemek yiyerek enerji ihtiyacınızı depo edilen yağlardan karşılayacaksınız ki bu çok zordur, sabır gerektiren bir şeydir. Yada dediğimiz gibi spor yaparak, düzenli ve dengeli beslenerek bir de kırmızı pelerin çayı gibi toksin atıcı bitkisel ürünleri kullanırsanız daha hızlı kilo kaybedeceksinizdir.

Kırmızı pelerin çyı ile alakalı kullanıcı yorumları mutlaka okuyunuz.
Kırmızı pelerin çyı ile alakalı kullanıcı yorumları mutlaka okuyunuz.

Kırmızı Pelerin Çayı Kullananlar

Sayfanın altında insanların da hong pao çayı ile alakı paylaştıkları yorumları okumanızı tavsiye ederiz. Lütfen doktora danışmadan bu tarz zayıflamaya yardımcı ürünleri kullanmayınız. Kullandığınızda eğer beklenmedik bir durumla karşılaşırsanız lütfen acile gitmeyi ihmal etmeyiniz.

Günde en fazla 2 defa kullanılması tavsiye ediliyor. İçerisinde kafein olduğundan dolayı çok fazla içilmesi tavsiye edilmiyor.

Satış fiyatı 49 TL olan paket 10 günlük kullanım içindir ve bizce 10 günde kilo vermeniz için yeterli olmayacaktır. Genelde bu tarz ürünlerden fayda gördüğünü iddia edenler en az 1 ay boyunca kullandıklarını söylüyorlar. 1 aylık paket satış fiyatı ise 99 TL’dir.

Moringa Çayı Kullanıcı Yorumları
Moringa Çayı Kullanıcı Yorumları: Sayfanın altında paylaşılan ürün ile alakalı şikayetleri ve kullananların yorumlarını mutlaka okuyunuz…

Kırmızı Pelerin Çayı Kullanıcı Yorumları

Her bitkisel üründe olduğu gibi hong pao çayınında yan etkileri bulunmaktadır. Kullanmaması gereken kişiler bulunuyor. Eğer siz de hamileyseniz, emziriyorsanız, kalp damar rahatsızlığınız varsa, tansiyonunuz varsa bu ürünü ve benzer ürünleri kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Beklenmedik bir durumda lütfen doktora gitmeyi ihmal etmeyiniz. Sayfanın altından kırmızı pelerin çayı ile alakalı düşüncelerinizi paylaşmayı unutmayınız. Sağlıklı ve güzel günlerin sizlerle olması dileklerimizle..

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI

1 YORUM
  1. Mert

    Şimdi iyi güzel söylemişsiniz de ben 118 kiloyum. Bu çayı içince kilo verdirecek midir? Ayrıca çok çabuk yoruluyourm. Kalbim hemen hızlanabiliyor. Bir problem olur mu?