KL Max Kilo Aldırıcı

KL MAX Kilo aldırıcı kullananlar

Birkaç zayıflama ve sağlık sitesinde kl max zayıflama ilacı olarak tanıtılmış olsa da aslında bir kilo aldırıcı üründür. İçerisindeki protein ve diğer bitkisel karışımlar sayesinde iştahınızı açıp, kilo almanızda yardımcı olan KL-MAX kilo aldırıcı protein tozu ile alakalı olarak bu yazımızda kl max kullananlar tarafından paylaşılacak olan yorumları ve şikayetleri yayınlayacağız.

Her bir kutu KL-MAX kilo aldırıcı ürün ile yaklaşık 500 gram kilo alacağınız iddia edilmektedir. İçerisinde tamamen bitkisel karışımların kullanıldığı söyleniyor. Satış fiyatı 35 TL olan kl max kilo aldırıcı internetten satışı yapılan bir üründür. İçerisinde tam olarak 14 farklı bitki özü bulunan bu ürünün tam olarak içeriği şu şekildedir:

  1. Kudretnarı, Kakao
  2. Kına kına (ne olduğunu bilmiyoruz)
  3. Polen ve Propolis
  4. Keçiboynuzu unu
  5. Peynir altı suyu tozu
  6. Süt tozu ve Buğday unu
  7. Çavdar unu ve Yulaf unu
  8. Çikolata ve Tarçın
  9. Doğala özdeş aroma (ne olduğunu bilmiyoruz)

KL Max Kilo Aldırıcı Nasıl Kullanılır?

Süt ile kullanılması tavsiye edilse de eğer içebilecekseniz su ile içmenizde de bir mahsur yoktur. Fakat genel olarak süt, meyvesuyu ile etüketilmesi tavsiye ediliyor. 1 büyük su bardağı sütün içerisine  yaklaşık 10 gram kadar kl max ilave edip karıştırınız. Günde 2 defa alınması gerekiyor. Sabah kahvaltısından yarım saat önce ve akşam yemeğinden de yarım saat önce alırsanız etkisini gösterecektri.

Eğer tadı hoşunuza gitmiyorsa halen bal, pekmez gibi maddeleri katabilirsiniz. Siz de kl max kilo aldırıcı kullananlar arasındaysanız lütfen bu ürün hakkındaki yorum ve düşünceleri diğer insanlarla da paylaşınız.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

eŞikayet.net
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0