Korse Slim Zayıflama Taytı

Korse Slim Zayıflama Korsesi Kullananlar

Bugün reklamlarda gördüğüm korse slim zayıflama taytı ile alakalı sizler için bir tanıtım, inceleme konusu yazmak istedim. Zayıflama konusunda zorluk çekenler için kullanılması tavsiye edilen korse slim yan etkileri ve zararları olmadığı iddia edilen bir üründür. Bu yazımızda ise korse slim kullananlar tarafından ürün ile alakalı kullanıcı yorumları ve şikayetleri yayınlanacaktır. Sadece internetten temin edebileceğiniz bu zayıflama korsesi ile düzenli kullanım sonucunda vücudunuzdaki bel, basen, baldır  ve bacaklardaki yağlardan kurtulacağınız iddia ediliyor.

Korse Slim Nedir?

Korse Slim, zayıflamanıza, vücudunuzdaki yağları yakmanıza yardımcı olan bir korsedir. Bütün korselerde bildiğiniz üzere bir toparlama, sıkılaştırma etkisi vardır. Fakat uzun süreli kullanılması tavsiye edilmemektedir. Mesela 4 saat bile normal bir korse için uzun bir süreyken ürünü satan kişilerin iddia ettiğine göre korse slim ile gün boyu ara vermeksizin işlerinizi yapabilirsiniz. İsterseniz uyurken isterseniz de işe giderken her zaman giyebiliyorsunuz.

Korse Slim tam olarak ne işe yarıyor? Bu ürün ile karın bölgesinde biriken yağlar zaman içerisinde eriyor. Karnı çıkan insanların genelde kalçaları da yağlanacağından dolayı bu korse kalçalarınızın küçülmesine de yardımcı oluyor. Ayrıca selülitlerin de zaman içerisinde yok olmasını sağlıyormuş. Aslında korse slim sizi direkt olarak zayıflatmıyor yada yağlarınızı yakmıyor. Bu ürün vücudunuzu sıkacağından dolayı daha az yemek  yemenize sebep oluyor. Böylelikle kilo vermeye başlıyorsunuz ve 2-3 aylık bir kullanım sonucunda da vücudunuzda ciddi değişimler meydana gelebiliyor.

Kosmo Slim Kullanıcı Yorumları

Sadece internette satışı yapılan korse slim normalde 139 türk lirasına kapınıza kadar ulaştırılıyor. Birkaç internet sitesini inceledik ve şimdilik korse slim satış fiyatı 99 TL ile kısa süreliğine kampanyalı bir şekilde satılıyor. Ürünü satın alan kişilere bir de hediye gönderiyorlarmış. Sitelerini incelediğinizde göreceksinizdir. Bu yazımızda dileyen kişiler korse slim şikayetleri ve kullanıcı yorumları paylaşarak satın almak isteyen kişilere yardımcı olabilirler. Siz bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz?

3 Comments
 1. Ben masabaşı çalışan biri olarka bu korseyi takarsam ve oturduğum yerde çalışmaya devam edersem – ki spor yapma gibi bir durumum söz konusu değildir- kilo vermeye başlar mıyım?

 2. Ben geçen yıl NBB korse almıştım. O da zayıflatıyor demişlerdi ama doğrusu pek bir işe yaramadı. Tamam giyince zayıf gösteriyor fakat 2 ay kullanmama ragmen gram zayıflatmadı. Acaba korse slim de bu şekilde midir? Kullananlar lütfen yanıtlar mı?

  • Reply
   gülşan cengiz 2 Ekim 2017 at 21:30

   Canım sen nbb korseyi nereden satın almıştım benim arkadaşım bana bir tane korse verdi bende kullandım söylediğin gibi vücudu inceltmekten başka bir işe yaramadı. şimdi ben de korse slim satın almak istiyorum fakat emin olamadım. kimse yorum yapmamış galiba kullanan pek kimse yok gibi :/

Leave a reply

eŞikayet.net
Logo
Compare items
 • Total (0)
Compare
0