Kulak Temizleme Mumu

kulak temizleme mumu zararları nelerdir?

Son zamanlarda epey popüler olan kulak temizleme mumu ile alakalı olarak sayfamızda kul tem kulak temizleme mumu kullananlar ürün ile alakalı -varsa- şikayetleri, tavsiyeleri yani kısaca kullanıcı yorumları paylaşıyorlar. Youtube’da bazı videoları izlediğimizde kulak temizleme mumu zararları hakkında ciddi yorumları görmekteyiz. Diğer yandan bazı ciddi sağlık sitelerinde de bu ürünlerin satılıyor olması akıllara bir zararı yok mu sorunu getiriyor. O nedenle kulak temizleme mumu şikayet / şikayetleri sayfasındaki tüm yorumları okumanızı tavsiye ediyoruz.

Kulak Temizleme Mumu Nedir?

Kulak temizleme mumu, kulağın içinde biriken bijonun, kirlerin ısı etkisiyle oluşan vakum sayesinde kulağın içinden çıkaran bir üründür. Kulak temizleme çubuklarının zararları artık birçok kişi tarafından bilinen bir gerçektir. Özellikle kulaklık kullanan, tozlu ortamlarda çalışan kişilerin kulaklarında ister istemez -sürekli duş alsalar bile- kir birikiyor ve bu bir zaman sonra duymayı olumsuz yönde etkilemektedir.

Kulak temizleme mumu ise yandıktan sonra vakum etkisi yaparak kulağın içindeki kirlerin dışarıya çıkmasını sağlıyor. Bazı sitelerde bunun sağlıklı olmadığı söyleniyor. Bu konuda uzman görüşlerini internette araştırmış olsakta sağlıklı bir veriye ulaşamadığımızdan dolayı kulak temizleme mumu zararları şunlardır ya da kesinlikle işe yarıyor diye bir yorumda bulunamıyoruz.

Ürünün resmi internet sitesi: kulaktemizleme.com

Konuyla ilgili olarak Youtube’da paylaşılan kulak temizleme mumu yorumları için buraya tıklayabilirsiniz.

Kulak Temizleme Mumu Kullananlar

İnternette genelde kul tem markası adıyla satılan bu ürünü farklı markalardan da bulmanız mümkündür. 19 TL’den başlayan fiyatlarla satılan kulak temizleme mumu çifte 59 TL’ye kadar çıkan internet siteleri de bulunuyor. Hangi sitedeki ürünler işe yarıyor, hepsi aynı mıdır yoksa sahte ürün muhabbeti burada da var mıdır bunu sizlerden gelen yorumları okuyarak öğreneceğiz.

Daha önce eŞikayet üzerinde paylaşılan kulak temizleme mumu kullananlar başlıklı yazıyı okumak için linke tıklayınız.

Aşağıda kulak temizleme mumu kullanıcı yorumları alanından ürün ile alakalı görüşlerinizi paylaşarak bu ürünü kullanmak isteyen kişilere yardımcı olabilirsiniz. Kullandıysanız sonuçları paylaşabilirsiniz.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

eŞikayet.net
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0