eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

La Roche Posay Effaclar Gel

Merhabalar. Mutlaka La roche posay effaclar gel satın almadan önce kullanıcı yorumları ve şikayetleri okumanızı tavsiye ederiz. Bu sitede kimler la roche posay ürünleri kullanamaz, yan etkileri nelerdir gibi soruların yanıtlarını da paylaşacağız. Bu ürün hem yağlı hem de hassas ciltlerde de kullanılabilen etkili bir temizleyici üründür. Jel formatında olan bu ürünü eczanelerden satın alabileceğiniz gibi değişik internet sitelerinden de temin etmeniz mümkündür.

La Roche Posay Effaclar Gel Nedir?

Cildinizi nazik bir şekilde temizleyerek tahriş olmasını önler ve fazla sebumdan da cildinizi korur. En belirgin özelliği cildinizi temizleyerek size ferahlık sağlamasıdır. Bildiğiniz üzere cildimizde sürekli sebum salgılanır ve bu da doğal ışıltınızı kaybetmenize neden olur. Bu ürün ve -aslında buna benzer ürünler- fazla sebumu alarak cildinizin yeniden doğal parlaklığına kavuşmasını sağlar. La roche posay effaclar gel içerisinde termal suyu bulunmaktadır. Alkol, paraben ve renklendirici madde içermiyor olması da kullanıcıların bir numaralı tercih nedenidir.

Nasıl kullanılır? Kullanım oldukça basit olan bu ürün için yapmanız gereken sabahları  ve akşamları düzenli olarak kullanmaktır. Öncelikle ıslak elinize jelden biraz alıyorsunuz ve sonrasında uygulamak istediğiniz alana masaj yaparmışçasına uyguluyorsunuz. Yaklaşık olarak 1 dakika bu şekilde bekledikten sonra bol su ile durulamanız gerekiyor.

La Roche Posay Effaclar Jel Kullananlar

Evet değerli eŞikayet.net ziyaretçileri. Bu yazımızda la roche posay effaclar gel ile alakalı birkaç soruya yanıt verdik. Ürünün satış fiyatı 45 TL ile 55 TL arasında değişmektedir. İnternet sitelerindeki kampanyaları takip edebilirsiniz. Siz de bu jel ile alakalı düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanından la roche posay effaclar gel kullanmak isteyenlerle paylaşabilirsiniz. Sizce bu ürün gerçekten etkili ve işe yarar bir ürün müdür?

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI

1 YORUM
  1. Tuana

    La Roche Posay jelini aldım üzerinde yağlı ve hassas ciltler için yazıyor ama yüzünde bir sürü sivilce çıkmasına neden oldu birde büyük boyunu aldım 80 lira ödedim param çöpe gitti cildim ise şu an çok kötü durumda savcılığa suç duyurusunda bulunacağım çünkü cildim çok kötü durumda en azından hakkımi arayıp sesimi duyurursam bir başkası benim yaşadıklarını yaşamaz