Kozmetik

La Roche Posay Effaclar Misel Su

Yazar:

Tarih:

La Roche Posay ürünleri ile alakalı paylaşımlarımıza devam ediyoruz. Bu yazımızda La Roche Posay misel su 200 ml ile alakalı kullananlar tarafından paylaşılacak olan kullanıcı yorumları La Roche Posay şikayetleri yayınlanacaktır. Ayrıca bu ürün ile alakalı ufak bilgiler paylaşacağız.  Ürünün tam adı La Roche Posay Effaclar Micellar Water Ultra 200ml olup satış fiyatı -online- 31 TL ile 39 TL arasında değişmektedir.

Bu ürün özellikle yağlı cilt tipleri için kullanılması tavsiye edilen bir üründür. Fakat dileyenler normal cilt tipleri içinde kullanabiliyor. Yüz, göz ve dudak çevresini özellikle makjaj sonrasında la roche posay misel su ile temizleyebilirsiniz. Mümkünse pamuk ile kullanınız. Kullandıktan sonra ekstra yıkama yapmanıza gerek yoktur.

La Roche Posay Effaclar Yorumları

Siz de La Roche Posay Effaclar misel su kullananlar başlıklı bu yazımızda ürün hakkında kafanıza takılan soruları sorabilir, kullandıysanız eğer düşüncelerinizi diğer insanlarla paylaşabilirsiniz.

eŞikayet Hakkında

Bu site yaklaşık 8 yıllık bir bilgi ve birikimin neticesinde aktif olarak yayına başlamıştır. Daima tüketicinin yanında olan eşikayet.net sitesinde siz de almış olduğunuz ürün ile alakalı yaşadığınız sorunları diğer insanlarla paylaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilecek konular...

Sen de Düşünceni Paylaş!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir