eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Lierac Phytolastil Çatlak Jeli

Lierac çatlak kremi kullananlar başlıklı bu yazımızda çatlaklar için kullanılabilen lierac çatlak jeli ile alakalı kullanıcı yorumları ve şikatleri ile birlikte bu ürünün kullanımı ile alakalı detaylı bilgiler de paylaşılacaktır.

Orjinal adı Phytolastil gel olan bu ürün halk arasında çatlak giderici jel olarakta bilinmekedir. Kullanım alanları karın, basen, göğüs bölgesi olup bu bölgelerde özellikle de doğum sonrasında oluşan çatlakların giderilmesi amacıyla kullanılmaktadır.

Lierac Çatlak Jeli Kullananlar

Boyutu 200 ml olan bu ürünün satış fiyatı 105 TL ile 115 TL arasında değişmektedir. Lierac tarafndan geliştirilen bu ürün özellikle doğum sonrasında, ergenlik dönemi sonrasında kullanılması tavsiye edilmektedir. Tüm cilt tiplerinde kullanılabilen lierac çatlak jeli internetten satılmaktadır.

Lierac çatlak kremi içerisinde aslanpençesi, sarmaşık ve zemberek otlarından epey yoğun bir şekilde bulunmaktadır. Günlük kullanılabilen lierac çatlak kremi kullanılmak istenilen bölgeye masaj yaparak uygulanmalıdır.

Lierack Çatlak Kremi Şikayetleri

Lütfen ürünün son kullanım tarihine dikkat ediniz. Eğer kutusundan açtıysanız mutlaak 6 ay içerisinde tüketilmesi, kullanılması gerekiyor. Eğer bu ürünü kullandıysanız ve memnun kalmadıysanız aşağıdaki yorum alanından lierac çatlak kremi ile alakalı şikayet ve kullanıcı yorumları paylaşabilirsiniz.

KULLANICI YORUMLARI ALANI