Lifecell Sınırsız İnternet Paketleri

Lifecell internet paketleri şikayetleri

Az önce BEST FM’i dinlerken LifeCell sınırsız internet paketi diye birşey duydum. Allah Allah dedim kendi kendime. Bir GSM operatörü sınırsız internet paketi verecek ve fiyatı da çok yüksek olmayacak. Doğrusu şaşırdım ve araştırmaya başladım. Araştırırken de lifecell denilen firmanın Türkcell’in ortağı olduğunu gördüm. Artık çoğu ülke sınırsız internet kullanımını neredeyse ücretsiz yada çok uygun fiyata verecekken bizde halen internet kota sıkıntısının olması bence içler acısıdır. Şu anda amerikada T-Mobile adındaki firmada sınırsız internet paketi 40 dolara satılmaktadır. Türkiye’de olduğunu düşünürsek 40 TL de diyebiliriz. Fakat halen Türkiye’de 49 TL’ye 7 GB kota alınması bence çok saçma…

Lifecell Sınırsız İnternet Paketleri!

Hemen Türkcell’in internet sitesine girip lifecell internet paketleri nelerdir diye inceledim. Karşıma 3 farklı paket çıktı. Bu paketler sırasıyla şunlardır:

 1. Lifecell Super 50 + 7 GB = 49 TL
 2. Lifecell Extra 50 + 9 GB = 59 TL
 3. Lifecell Pro 50 + 12 GB = 69 TL

Aslında reklamlarda sınırsız internet denildiğine bakmayın. Bazı uygulamalarda sınırsız kullanım sunulurken diğerlerinde yine belirli bir kota bulunuyor. Dilerseniz detayları www.lifecell.com.tr sitesinden inceleyebilirsiniz.

Bildiğiniz üzere Türkcell’in BİP adında WhatsApp, Messenger gibi bir uygulaması bulunuyor. Türkcell’li olan birçok kişinin kullanmış olduğu bu uygulamada sınırsız bir kullanım hakkı sunuluyor. Ama sadece BİP’ten BİP’e arama olunca. Diğer yönlere 1000’er dakika her 3 pakette de bulunuyor.

Lifecell 50 GB İnternet Kotası Nedir?

Dikkatinizi çekti mi bilmiyorum ama her 3 pakette de 50 GB’lık bir internet kullanım hakkı bulunuyor. Bu 50 GB’lık kotayı dilediğiniz gibi kullanamıyorsunuz. Sadece Türkcell’in yada Türkcell’in anlaşmalı olduğu uygulamalarda kullanabiliyorsunuz. Bu uygulamaların listesi ve kotaları ise şu şekildedir:

 • Fizy (müzik dinleme uygulaması): 15 GB
 • TV+ (TV ve video izleme uygulaması): 15 GB
 • LifeBox (resim, dosya saklama uygulaması): 10 GB
 • Dergilik (gazete, dergi, kitap okuma uygulaması): 8 GB
 • Paylaş (facebook, twitter uygulamaları için): 2 GB

Bu uygulamaların toplamında 50 GB internet kullanım hakkı sunuluyor size. Bunların dışında olan 7 GB, 9 GB ve 12 GB ise dilediğiniz yerde (youtube, instagram vs..) kullanabileceğiniz kotalardır.

Bu arada şunu da hatırlatmak isteriz. Hani 49 TL’ye 7 GB, 59 TL’ye 9 GB ve 69 TL’ye de 12 GB istediğiniz yerde kullanabileceğiniz internet kotası bulunuyor ya bunun da 2 GB kotası 30 Ekim 2017’ye kadar LifeCell internet paketleri arasından bir tanesine geçene özeldir. Sonrasında bu kotalar sırasıyla 5 GB, 7 GB ve 10 GB’a düşecektir.

Lifecell Şikayetleri Okumadan Karar Vermeyin!

Biz lifecell internet paketleri ile alakalı olarak edindiğimiz bilgileri ve sizler için önemli olacağını düşündüğümüz bilgileri paylaştık. Sizler de lifecell kullanıcı yorumları ve müşteri şikayetleri başlıklı bu sayfadan bu yeni hizmet ile alakalı düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Satın almadan önce sayfanın altındaki lifecell şikayetleri mutlaka okumanızı tavsiye ederiz.. www.esikayet.net

Tags:

2 Comments
 1. Ben hem yaani arama motorunu kullanirsam hem de bu paketleri alirsam ekstradan internet almis olur muyum. yaani`den dolayi bana 2 gb internette verirler mi bir de bu bir seferlik mi olacak yoksa surekli mi olmus olacak tesekkurler

 2. Ya ben hattımı bu firmaya taşırsam dakikalara sa sahip olacak mıyım? Yani normal yerleri de aramak istersem arama yapabilecek miyim?

Leave a reply

eŞikayet.net
Logo
Compare items
 • Total (0)
Compare
0