eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Lifta Tadalafil Nedir?

Lifta Tadalafil Kullananlar, Şikayetleri, Kullanıcı Yorumları ve Fiyatı

Şikayet Reklam AlanıLifta tadalafil 20 mg tablet nedir? Bu yazımızda lifta tadalafil kullananlar tarafından yayınlanacak olan lifta tadalafil kullanıcı yorumları ve müşteri şikayetleri yayınlanacaktır. Ürünün satış fiyatı, yan etkileri gibi başlıkları da yazımızdan bulabileceksiniz. Hem online olarak hem de eczanelerden temin edebileceğiniz bu ilacın satış fiyatı 55 TL ile 69 TL arasında değişmektedir. Ürünün üreticisi Abdi İbrahim olup, yerli bir üründür. Peki tam olarak ne işe yarıyor bu ürün dediğinizi duyar gibiyim. Hemen izah edelim. Sayfanın altındaki yorumları okumadan karar vermeyiniz. 🙂

Lifta Tadalafil 20 mg Nedir?

Bu ürün özel olarak erkekler için geliştirilmiştir. Özellikle er*ksiyon sorunu yaşayan kimselerin kullanabildiği bu ürün ayrıca c*nsel istediği de arttırmaktadır. Ayrıca eğer s*rtleşme gibi bir sorun yaşıyorsanız yine lifta tadalafil ilacını kullanarak bu sorundan kurtulabilirsiniz. Özetlemek gerekirse:

 • S*rtleşme sorununu ortadan kaldırır.
 • C*nsel isteğin artmasına yardımcı olur.
 • P*rformansın artmasına yardımcı olur.

Lifta Tadalafil Nasıl Kullanılır?

Bu ilacı ili*kiden önce kullanmanız gerekiyor. Yaklaşık olarak 30-40 dakika ili*ki öncesinden kullanırsanız etki gösterecektir. Su, meyvesuyu yada çay ile birlikte alabilirsiniz. Genelde su ile alınması tercih edilen yöntemdir. Gece yada gündüz kullanımında bir mahsur yoktur.

Bazuka Kapsül Nedir? Kullananlar, Kullanıcı Yorumları
Bazuka Kapsül Nedir? Kullananlar, Kullanıcı Yorumları

Lifta Tadalafil Yan Etkileri

Her ilaçta olduğu gibi lifta tadalafil ilacında da bazı yan etkileri görülebilir. Bu illa herkeste görülecek diye bir kaide yoktur ancak bu durum sizde görünebilir. İşte bazı lifta tadalafil yan etkileri:

 • Görme bozuklukları (bulanıklık)
 • Göz kapaklarınızın şişmesi
 • Gözlerinizde ağrı, kızarma ve kaşıntı
 • Göğüs ağrıları
 • Geçici de olsa hafıza kaybı
 • Bayılma veya Yorgunluk

Yukarıda sıralamış olduğumuz bu maddeler sadece birkaç tane yan etkisidir.. Lütfen ürünü aldığınızda prospektüsü okumayı ihmal etmeyiniz.

Lifta Tadalafil Kullanıcı Yorumları

Bu ilacı ister aç karnına isterseniz de tok karnına alabilirsiniz. Lütfen kullanmadan önce yada kullandıktan sonra alk*l almayınız. Aşağıdaki yorum alanını kullanarak lifta tadalafil ile alakalı kullanıcı yorumları ve şikayetleri yayınlayabilirsiniz. Sizce nasıl bir ürün? Etkisini gördünüz mü?

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI

4 YORUM
 1. ADNAN

  Bu ilaci satan 0531 616 9883 nolu telefonu kullanan firma dolandirici birisi lütfen dikkat edin telefonlara bakmiyorlar başka baska ürun gonderiyorlar Allah paramizi zikkim etsin kendilerine

 2. isimsiz

  Doktoruna sormadan kullanma sende kardeşim. Şaka değil bu tarz şeyler. Eğer doktorun kullan dediyse güvenebilirsin. Demediyse ne diye kullanıyorsun ki?

 3. Mustafa

  Lifta aldım ama kullanAmıyorum cünkü korkuyorum yan etkilerinden dolayı
  Kör olma gibi vs

  1. Rumuz

   Kullan kardeşim hiçbir sıkıntısı yok.orijinal olmasına dikkat et.eczanelerde satış fiyatı 307 tl indirim ile 150 ye veriyorlar.aynı ürünü çiçeksepetinden 89 tl ye alıyorum.kim me tutturuyorsa