Sağlık

Lifta Tadalafil Nedir?

Yazar:

Tarih:

Lifta tadalafil 20 mg tablet nedir? Bu yazımızda lifta tadalafil kullananlar tarafından yayınlanacak olan lifta tadalafil kullanıcı yorumları ve müşteri şikayetleri yayınlanacaktır. Ürünün satış fiyatı, yan etkileri gibi başlıkları da yazımızdan bulabileceksiniz. Hem online olarak hem de eczanelerden temin edebileceğiniz bu ilacın satış fiyatı 55 TL ile 69 TL arasında değişmektedir. Ürünün üreticisi Abdi İbrahim olup, yerli bir üründür. Peki tam olarak ne işe yarıyor bu ürün dediğinizi duyar gibiyim. Hemen izah edelim.

Lifta Tadalafil 20 mg Nedir?

Bu ürün özel olarak erkekler için geliştirilmiştir. Özellikle ereksiyon sorunu yaşayan kimselerin kullanabildiği bu ürün ayrıca cinsel istediği de arttırmaktadır. Ayrıca eğer sertleşme gibi bir sorun yaşıyorsanız yine lifta tadalafil ilacını kullanarak bu sorundan kurtulabilirsiniz. Özetlemek gerekirse:

 • Sertleşme sorununu ortadan kaldırır.
 • Cinsel isteğin artmasına yardımcı olur.
 • Performansın artmasına yardımcı olur.

Lifta Tadalafil Nasıl Kullanılır?

Bu ilacı ilişkiden önce kullanmanız gerekiyor. Yaklaşık olarak 30-40 dakika ilişki öncesinden kullanırsanız etki gösterecektir. Su, meyvesuyu yada çay ile birlikte alabilirsiniz. Genelde su ile alınması tercih edilen yöntemdir. Gece yada gündüz kullanımında bir mahsur yoktur.

Bazuka Kapsül Nedir? Kullananlar, Kullanıcı Yorumları

Bazuka Kapsül Nedir? Kullananlar, Kullanıcı Yorumları

Lifta Tadalafil Yan Etkileri

Her ilaçta olduğu gibi lifta tadalafil ilacında da bazı yan etkileri görülebilir. Bu illa herkeste görülecek diye bir kaide yoktur ancak bu durum sizde görünebilir. İşte bazı lifta tadalafil yan etkileri:

 • Görme bozuklukları (bulanıklık)
 • Göz kapaklarınızın şişmesi
 • Gözlerinizde ağrı, kızarma ve kaşıntı
 • Göğüs ağrıları
 • Geçici de olsa hafıza kaybı
 • Bayılma veya Yorgunluk

Yukarıda sıralamış olduğumuz bu maddeler sadece birkaç tane yan etkisidir.. Lütfen ürünü aldığınızda prospektüsü okumayı ihmal etmeyiniz.

Lifta Tadalafil Kullanıcı Yorumları

Bu ilacı ister aç karnına isterseniz de tok karnına alabilirsiniz. Lütfen kullanmadan önce yada kullandıktan sonra alkol almayınız. Aşağıdaki yorum alanını kullanarak lifta tadalafil ile alakalı kullanıcı yorumları ve şikayetleri yayınlayabilirsiniz. Sizce nasıl bir ürün? Etkisini gördünüz mü?

eŞikayet Hakkında

Bu site yaklaşık 8 yıllık bir bilgi ve birikimin neticesinde aktif olarak yayına başlamıştır. Daima tüketicinin yanında olan eşikayet.net sitesinde siz de almış olduğunuz ürün ile alakalı yaşadığınız sorunları diğer insanlarla paylaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilecek konular...

1 YORUM YAPILMIŞ

 1. Mustafa

  18 Eylül 2017 at 15:14

  Lifta aldım ama kullanAmıyorum cünkü korkuyorum yan etkilerinden dolayı
  Kör olma gibi vs

Sen de Düşünceni Paylaş!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir