eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Lightex El Feneri

Lightex El Feneri nedir? Vizyon Türk TV’de 49 TL’ye tanıtımı yapılan lightex el feneri ile alakalı bu yazımızda kullananlar tarafından lightex el feneri kullanıcı yorumları ve şikayetleri yayınlanacaktır. Videoyu izledim. Canlı yayın değil. Ne zaman sitesine girerseniz bu ürünü 49 TL’ye satın alacaksınızdır. Hatta internette daha uygun bir fiyata bulabilmeniz mümkündür. Gerçekten reklamlarında iddia edildiği gibi bir ürün müdür? İşte bu noktada lightex el feneri kullanıcı yorumları alanından insanların yorumları ve şikayetlerini okuyunuz.

Ürünün reklamını izlediğimde hiç ihtiyacım olmamasına rağmen neredeyse sipariş verecektim. O kadar etkili bir tanıtım yapmışlar ki helal olsun demekten kendimi alamadım. Lightex el feneri özellikleri arasında yok yok! Basit bir el feneri deyip geçiştirmeyiniz. Videoda anlatıldığına göre normal bir el fenerinden çok daha fazlası var bu üründe. Özellikleri aşağıdaki görselde paylaşılmıştır.

Lightex Kullanıcı Yorumları

Ek Güncelleme: Değerli takipçilerimiz. Biz gittigidiyor.com, n11.com gibi sitelerden bu ürüne benzer ürünlerin, hatta aynı markaya ait ürünlerin 30-40 TL arasında bir fiyata satıldığını gördük. Orjinal ürün olup olmadığını bilmiyoruz. Sadece bilgilendirmek istedik…

Lightex el feneri kullananlar, kullanıcı yorumları
Lightex el feneri kullananlar, kullanıcı yorumları

Lightex El Feneri Kullananlar

Lightex El Feneri’nin satış fiyatı kargo parasıyla birlikte 59 TL’dir. Almaya değer mi? Biz kullanmadık. İddia edildiği gibi kaliteli bir ürün olup olmadığını bilemiyoruz. Bu nedenle bu konuda tarafsız olarak gelecek olan yorumları okumak istiyoruz. Sizler de lightex el feneri ile alakalı tecrübelerinizi yorum alanından paylaşarak başka insanların da fikir sahibi olmasını sağlayabilirsiniz. Sizce bu el feneri gerçekten de kaliteli midir? Dışarıdan 5-10 liraya alınabilecek fenerlerden çok daha iyi midir? Yani alacağı parayı hakediyor mudur? Ne düşünüyorsunuz?

KULLANICI YORUMLARI ALANI