eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Lipofeine Slim Expert Nedir?

Lipofeine Slim Expert nedir, kullananlar ne diyor başlıklı bu yazımızda eczanelerde de satılacak olan lipofeine slim expert kullanıcı yorumları ve lipofeine şikayetleri yayınlanacaktır. Henüz ülkemizde satışa sunulmamış olsa da çok yakın bir zamanda geleceği belirtiliyor. Satış fiyatı 159 TL olacak olan bu ürün için bu fiyat biraz yüksek olsa da işe yaradığını iddia edenler insanların pişman olmayacaklarını belirtiyorlar. Eğer fitpack diyeti yapanlar tarafından paylaşılan yorumları okumuşsanız onların da ürünün işe yaradığını ve fiyatının yüksek olduğunu söylediklerini okuyacaksınızdır. Yine de henüz ürün gelmediğinden dolayı sizlere kesin bilgiler paylaşamıyoruz.

Lipofeine Slim Expert Nedir?

Tek paket içerisinde 3 farklı ürün bulunan zayıflamaya yardımcı bir gıda takviyesidir. Yüzde 100 zayıflama garantisi bulunmamaktadır. Paketlerden bir tanesi ile vücudunuzdaki toksinleri uzaklaştırırken diğeri ile metabolizma hızlandırılıp, yağların yakılması kolaylaştırılmaktadır. Son paket ise vermiş olduğunuz kiloların yerine yeni yağların alınmaması, depo edilmemesi için yağ emilimini engelleyici bir üründür. Hatırlayanlar olur mu bilmem ancak bir zamanlar xls medical adında bir ürün çıkmıştı ve ortalığı dağıtmıştı. Epey satışı olan xls medical şimdilerde ne alemde pek bilmiyorum ancak anladığım kadarıyla lipofeine slim expert zayıflama ürünü de ona benzer birşeydir.

Lipofeine içeriğinde neler bulunuyor?

İçerisinde şimdiye kadar zayıflama amacıyla kullanılması tavsiye edilen birçok ürünün özü bulunuyor. Mesela yeşil çaydan turpa, karabiberden enginara kadar birçok bitkisel özü bu ürünün içerisinde bulabilirsiniz.

 1. Yeşil Çay
 2. Karahindia
 3. Turp
 4. Ananas
 5. Enginar
 6. Karabiber
 7. Vitamin B6
 8. Mate
 9. Guarana

Bunların dışında hergün bol su almanız gerekiyor. Bir de yediklerinize dikkat ederseniz daha hızlı bir şekilde kilo verebilirsiniz.

Lipofeine Slim Expert Kullanımı

Başlangıç paketi olan lipofeine slim expert başlangıç paketi 10 günlük kullanım için olup bu paket deneme yapabilmeniz içindir. 10 gün içinde her sabah ve akşam yemeklerle birlikte ikişer kapsül olacak şekilde bol su ile alınmalıdır. Tabii bu toksinlerden kurtulmanız için kullanmanız gereken paket için geçerli olan kullanım şeklidir.

Diğer ürünleri her öğünde birer tane olacak şekilde günde 2’şer defa almanız gerekiyor. Yani sabahleyin kullandığınızda toplamda 4 kapsül, akşamleyin kullandığınızda toplam 4 kapsül alacaksınız. Bunlardan 2 tanesi detoks paketi, 1 tanesi burner paketi ve 1 tanesi de block paketidir.

Lipofeine Slim Expert Kullananlar

Evet değerli eŞikayet.net takipçileri. Yeni bir ürün olan lipofeine slim expert ile alakalı merak edilen bilgileri sizler için derledik. Sizler de yorum alanından ürün ile alakalı sorularınızı sorabilir, kullandıysanız eğer şikayet ve kullanıcı yorumları alanına düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Az önce de ifade ettiğimiz üzere henüz Türkiye’de satılıyor olmasa da çok yakında satışa başlayacağını söyleyebiliriz. Lipofeine slim expert satış fiyatı ise 159 TL’dir. Yorumları paylaşmayı unutmayınız.

KULLANICI YORUMLARI ALANI

5 YORUM
 1. lipofeine slim expert

  bence almayın paranıza yazık arkadaşlar br işe yaradığı filan yok

 2. Arkopharma Lipofeine

  Arkopharma Lipofeine ürününden ben memnunum.

 3. Yeliz

  Lipofeine kullanan kimse yok mu neden kimse birşey yazmıyor?

  1. Serap

   Kullaniyorum. 2 numarali burn kutusundayim. Bayramda bir suru sey yedim ayniyim. Kullanmasam hemen farkediyordu. Simdilik iyi gidiyor. Suya basladim. Spor da var haftada 2 kez. Cips kolayi biraktim. Dondurma cok nadir. Kadinlar süt ve yogurttan kacinmaliymis odem yapıyomuş spor hocasi dedi.

 4. Deniz

  Fitpack diyetini ne kadar süreyle uygulamamız gerekiyor sayın admin? Ben bugün sipariş vereceğim ne kadarlık sipariş verirsem ne kadar kilo veririm? Lütfen yazar mısın?