eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Lipogel Zayıflama Kremi

Lipogel kullananlar tarafından bu yazımızda lipo jel olarakta bilinen zayıflama ve inceltici krem ile alakalı lipogel kullanıcı yorumları ve lipo jel şikayet / şikayetleri yayınlanacaktır. Bu tarz ürünlerin mantığı aynı olduğundan aslında daha önce sitemizde biber jeli, tenslim, slimlab zayıflama jeli başlıklarıyla paylaşmış olduğumuz bilgilerle üç aşağı beş yukarı aynı şeyleri yazacağım. Bu konuyu açmaktaki amacımız ise sizlere tarafsız bir yorum ve şikayet ortamı sunmaktır. Bu ürünler alakalı insanların ne düşündüğünü merak ediyorsanız aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz.

Biber jeli kullanıcı yorumları

Tenslim kullananlar ve şikayetleri

Slimlab kullanıcı yorumları ve şikayetleri

Lipogel zayıflama ve inceltici jelin amacı bölgesel anlamda birkaç kilo kaybetmek yada incelmek isteyenler için bu isteklerini yerine getirmektir. Gerçekten işe yarıyor mu? Bu sorunun yanıtını sizlerden gelecek olan yorumlardan öğreneceğiz ancak içerik, kullanım şekli ve diğer detaylar yukarıda paylaşmış olduğumuz diğer ürünlerle aynıdır. Kullandığınız zaman cildinizde hafif bir yanma hissedeceksiniz. Hafif dediysek bu hafiflik kimisine göre çok acı bir yanmaya dönüşebiliyor. Dikkatli olunuz :).

Yüz bölgesi dahil, karın, bacak, basen, göbek ve sarkık kol bölgelerinde kullanabiliyorsunuz. İnternetten satışı yapılan bu ürünü eczanelerden temin etmeniz çok zor çünkü lipojel eczanelerde satılan bir ürün değildir. Satış fiyatı 59 TL olup bu tarz ürünlerde tercih edilen satış yöntemi uygulanmaktadır. Yani ne kadar çok ürün satın alırsanız fiyat o kadar düşmektedir.

Lipogel Kullanıcı Yorumları

Değerli eŞikayet.net takipçileri.. Sizler de lipogel kullananlar başlıklı bu yazımızda ürün ile alakalı kafanıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz. Ayrıca lipo gel kullanmak isteyenlere -eğer kullandıysanız- tecrübelerinizi paylaşarak onların da ürün hakkında bilgilenmesine yardımcı olabilirsiniz. Yapacağınız 1 yorum bizim için çok değerlidir. Sağlıklı ve güzel günlerin sizlerle olması dileklerimizle, hoşçakalınız.

KULLANICI YORUMLARI ALANI