eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Luis Bien Manyetik Maske

Luis Bien manyetik maske ile alakalı hazırladığım bu yazımda manyetik maske nedir, yan etkileri nelerdir, kimler kullanamaz gibi soruların yanıtlarıyla birlikte ayrıca luis bien ürünleri ile alakalı sizlerden gelecek olan kullanıcı yorumları ve luis bien manyetik maske şikayetleri de yayınlanacaktır. Öncelikle nedir, ne değildir bunu açıklayacağım sonrasında ise aşağıdaki yorum alanından insanların paylaştıkları yorumları okuyarak kendi kararınızı verebilirsiniz.

Luis Bien Manyetik Maske Nedir?

Vücudumuzun demire ihtiyacı olduğu bir gerçektir. Hatta bunu kendi kendine üretemediğinden dolayı dışarıdan almak zorundayız. Genellikle kanımızın içinde bulunan demir, fazla olduğunda ise dalak ve karaciğerde sonradan kullanılmak üzere depolanır.

Vücudumuzda eksildiği zaman sorunlar kendini göstermeye başlar. Luis Bien manyetik maske içerisinde de demir bulunuyor. Buradaki demir elbette vücudunuzda depo olarak saklanmayacaktır. Sadece cildinizin kırışmasını önleyip yaşlanmayı belki bir yıl belki de birkaç yıl erteleyecektir.

Yani daha  genç görünmenizi sağlayacaktır. Kullanımının kolay olması nedeniyle de tercih edilen manyetik maske hiç zorlanmadan cildinizden soyulabilmektedir. Bunun için aşağıdaki videoyu izlemenizi tavsiye ederiz. Sözün özü olarak luis bien manyetik maske:

 1. İçerisindeki güçlü minerallerden dolayı yaşlanmayı geciktiren bir yüz maskesidir.
 2.  Cildinizin temizlenmesini sağlayarak daha güzel görünmenize yardımcı olur.
 3. Kullanımı oldukça kolay ve soyulması çocuk oyuncağı kadar basittir.
 4. Yine içerisindeki demir sayesinde kırışıklığı önleyerek genç görünmenizi sağlar.

Manyetik Maske Kullanabilecek Kişiler

Herkesin bu ürünü kullanmasına gerek yoktur. Bazı kişiler kullansalar bile bir faydasını göremeyeceğinden dolayı hiç bir işe yaramadı diye şikayet paylaşabilirler. O nedenle luis bien manyetik maske kullanabilecek kişiler sınırlıdır. Peki kimdir bu kişiler?

 • Cildinin sürekli kuru ve nemsiz olduğunu söyleyenler
 • Her zaman yüzümde kırışıklık var, çizgiler bir türlü bitmiyor diyenler
 • Aknelerden, sivilcelerden ve gözeneklerden rahatsız olan kişiler
 • Cildinin renginden memnun olmayanlar

luis bien manyetik maske kullanabilirler. Yukarıda saymış olduğumuz maddelerin tamamını iyileştirmede kullanılması tavsiye edilen luis bien manyetik maske ile alakalı kullanıcı yorumları alanından paylaşılan yorumları ve şikayetleri mutlaka okuyunuz.

Manyetik Maske Ürün İncelemesi

Manyetik Maske Faydaları Nelerdir?

Arkadaşlar eğri oturup doğru konuşmak lazım. Biz eŞikayet.net sitesi olarak hiç bir ürün satışı yapmıyoruz. Bu nedenle her ürün ile alakalı eleştirimizi de tavsiyemizi de rahatlıkla paylaşıyoruz.

Bu maske ve bu şekilde olan tüm maskeler ile alakalı satış sitelerinde paylaşılan “şu kadar iyidir, böyle güzeldir” şeklindeki açıklamalar kısmen doğru olsa da zannedildiği gibi bir etki göstermemektedir. Yani diyelim ki siz luis bien manyetik maske kullandınız.

Hemen cildinizin dört dörtlük olacağını beklemeyiniz. Öyle birşey olmaz da. Sadece geçici de olsa bir güzellik katar size ve sonrasında cildinizde yine yağlanmalar olur, akneler çıkar, sivilceler sizi rahatsız eder vs…

O nedenle aşağıda paylaşacağım manyetik maske faydaları sizleri yanıltmasın. Kullandığınızda beklediğiniz sonuçları göremeyince hayal kırıklığına uğramamanız açısından söylüyorum bunları.

 • Birçok kadının şikayetçi olduğu kırışıklıkları ve yaşlılık belirtisi olan kırışıklıkların giderilmesinde yardımcı olur.
 • Manyetik özelliği nedeniyle cildinizin derinlenmesine temizlemesine yardımcı olur.
 • Gözeneklerin temizlenmesi nedeniyle cildinizin parlak ve canlı görünmesini sağlar.
 • Birçok maskede nemlendirici etki bulunuyor. Luis Bien manyetik maske de cildinizi nemlendirir.
 • Akne ve sivilcelerin oluşmasını engellemektedir.

Satış sitelerinde bu maddeleri daha fazla bir şekilde paylaşmışlar ancak birbiriyle bağlantılı şeyler olduğundan paylaşma gereği duymadım. Yani bir nevi adamlar pazarlama taktiği yaparak ürünlerini satmaya çalışıyorlar.

Ostwint Siyah Maske Kullananlar ve Şikayetleri
Ostwint Siyah Maske Kullananlar ve Şikayetleri

Luis Bien Manyetik Maske Nasıl Kullanılır?

Öncelikle hangi maskeyi kullanacaksanız mutlaka cildinizin temiz olması, yıkanmış ve kurulanmış olması gerekiyor. Mümkünse yüzünüzü sabunla yıkayarak yağların ciltten uzaklaşmasını sağlayın. Sonrasında ise yapacağınız, takip edeceğiniz adımlar şu şekildedir:

 1. Paket içerisinden çıkan spatula ile manyetik maskeyi ince bir tabaka olacak şekilde sürünüz.
 2. Gözlerinizden mümkün mertebe uzak tutunuz. Hatta göz çevresinde birkaç santimlik boşluk kalabilir. Problem değildir.
 3. Yaklaşık olarak 10 dakika bekleyiniz. Çok fazla kalması bir işe yaramayacaktır.
 4. Yine paket içerisinde çıkan mıknastısı bir peçeteye yada kağıt havlunuza sarınız.
 5. Sonrasında cildinizdeki maskeyi tamamen çıkarıncaya kadar mıknatısı cildinizin üzerinden kaydırınız.
 6. Cildinizi temizledikten sonra yine paket içerisindeki mineral maddeyi parmağınızla yüzünüzü yediriniz.

Bu işlemi haftada 2 defa olacak şekilde uygulayınız. Tavsiyemiz Pazartesi ve Perşembe günleri uygulamanızdır. Önemli olan günler değildir. Arada 3-4 günlük bir boşluk olması yeterli olacaktır.

Vicem Siyah Karbon Maske Nedir? Nasıl Kullanılır? Kullananlar ve Şikayetleri
Vicem Siyah Karbon Maske Nedir? Nasıl Kullanılır? Kullananlar ve Şikayetleri

 Manyetik Maske Kullanıcı Yorumları

Birçok kozmetik mağazasında ve internette satışı yapılan luis bien manyetik maskenin satış fiyatı 99 TL’dir. Luis Bien markasıyla olmasa da benzer isimlerle manyetik maske olarak satışı yapılan ürünler olabilir. Karıştırılmamalıdır. Aşağıdaki yorum alanından manyetik maske kullananlar tarafından kullanıcı yorumları ve şikayetleri paylaşılmaktadır. Sizler de kullanmış olduğunuz manyetik maske ile alakalı düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Sizce işe yaradı mı? Ne düşünüyorsunuz?

KULLANICI YORUMLARI ALANI

1 YORUM
 1. melek tufan

  Ürünü internet üzerinden sattın aldım yaşlandırmyaı geciktirmeyi bırakın cildimi nemlendirmedi bile yüzümden çıkartmak içinde türlü şekillere girdim kesinlikle hiç bir işe yaramayan bir ürün arkadaşlar kesinlikle tavsiye etmem aman uzak durun