eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

MacFit Üyelik İptal İşlemi Nasıl Yapılır?

Macfit nedir? Macfit üyeliği nasıl iptal edilir? Kullanıcı Yorumları ve Şikayetleri

Macfit nedir? Bu yazımızda macfit müşterileri almış oldukları hizmet ile alakalı olarak kullanıcı yorumları ve şikayetleri dile getiriyorlar. Ayrıca biz bu yazımızda macfit üyelik iptali nasıl yapılır? Nasıl macfit üyeliğimi iptal edebilirim? sorularının cevaplarını paylaşacağız. Eğer siz de bir macfit’liyseniz sayfanın altında bulunan macfit kullanıcı yorumları bölümünden düşünce, yorum ve eleştirilernizi paylaşabilirsiniz.

Macfit Üyeliği Nasıl İptal Edilir?

Macfit, şu anda Türkiye genelinde toplamda 11 ilde onlarca şubesi bulunan bir spor merkezidir. Aylık, 6 aylık, yıllık ve günlük üyelik seçenekleri ile üye ollabiliyorsunuz. Elbette günlük üyelik fiyatının 40 TL olduğunu gören vatandaşlar bu ne biçim bir fiyat diyerek hemen sonraki üyelik bedeli olan aylık 145 TL’ye kayıyor gözleri. Bu da normalde çok geldiği için 6 aylık ve 12 aylık üyelik seçenekleri daha cazip geliyor ve yıllık peşin veya taksitli ödemeleri tercih ettiğinizde aylık 145 TL yerine 80 TL ödeyerek üye olabiliyorsunuz.

Genelde ise insanların macfit üyeliklerini yıllık olarak daha cazip geldiğinden dolayı tercih ediyorlar. Fakat bir müddet kullandıktan sonra ya memnun kalmadıklarından ya başka kişisel nedenlerden dolayı macfit üyelik iptali yapmak isteyebiliyorlar. Bu yazımızda üyelik iptalini nasıl yapacağınızı anlatacağız.

Macfit Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Macfit’in kendi internet sitesinde de belirtildiği üzere her ayın 1’i ile 25’i arasında üye olmuş olduğunuz spor kulübüne giderek üyelik iptal işlem talebinde bulunabiliyorsunuz.  Tam olarak aşağıdaki ifadelerle 6 aylık ve 12 aylık üyelikler için açıklama yapılmış.

Eğer yıllık veya 6 aylık üyeliğin bulunuyorsa bu üyeliklere özel indirim tutarı, üye olduğun aylar üzerinden hesaplanır ve bu tutara üyelik katılım ücreti eklenir. Toplam tutar, üyelik bedelinden çıkarılarak kalan tutar sana iade edilir.

Macfit Müşteri Yorumları

Kafanıza takılan tüm soruları macfit’in resmi internet sitesinde paylaşılan sıkça sorulan sorular bölümünden de bakabilirsiniz. Sayfanın altında bulunan macfit kullanıcı yorumları alanından da memnun kalıp kalmadığınızı ya da belirtmek istediğiniz yorumlarınızı diğer insanlarla paylaşabilirsiniz.

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI