eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Macuni Mahrem Nedir? Kullanıcı Yorumları

Macuni mahrem faydaları nelerdir? Nasıl kullanılır? Yan etkileri var mıdır?

Erkeklere özel bir ürün olarak geliştirilen macuni mahrem internette satışı yapılan ve birçok kişinin merak ettiği bir sağlık ürünüdür. Bu sayfamızda macun-i mahrem kullananlar tarafından paylaşılacak olan kullanıcı yorumları ile varsa şikayetleri yayınlanacaktır.  Ayrıca kısa bir şekilde bilgi vermek maksatlı macuni mahrem nedir, nasıl kullanılır, fiyatı ne kadar gibi sorulara da yer vereceğiz. Sözü uzatmadan başlamak istiyoruz ve lütfen satın almadan önce yorumları okumayı ihmal etmeyiniz.

Macuni mahrem nedir?

Macuni mahrem, içerisinde birçok bitki özüyle birlikte özel olarak kobra yağı denilen bir madde bulunan ve genelde s*rtleşme sorunu yaşayan erkeklerin en az yarım saat kadar gecikmeli ilişkki yaşamalarını sağlayan bir üründür. Kobra yağı sayesinde sağlanan uzun süreli illişki sayesinde erkekler daha da mutlu olabiliyor.

Ürün işe yarıyor olabilir. Bilemiyoruz. O nedenle sayfanın altındaki macun-i mahrem kullanıcı yorumları alanını incelemenizi tavsiye ediyoruz. Bu ürünü Dr. Şeref Tunç önermekteymiş. Kim olduğunu bilmiyoruz.

Macuni mahrem kullanıcı yorumları

Bu ürün ile erkekler ilk kullanımdan itibaren etkisini görebiliyorlarmış. Yoğun iş nedeniyle oluşan stresten dolayı birçok erkek maalesef s*rtleşme problemi ile yaşamaktadır. Bu hem ailevi ilişkilerin zarar görmesine neden oluyor hem de erkeğin güvenini kırıyor. Bu ürünün etkileri arasında c*nsel perrformanssı iki katına çıkardığı da iddia ediliyor.

Değerli eŞikayet takipçileri. Sitemizde bulunan benzer ürünlerden bazuka kapsül ve diğer ürünleri incelemek için bazuka kapsül linkine tıklayınız.

Lütfen kullanmadan önce ürünü satın alacağınız yere bir zararının olup olmadığını sorunuz. Eğer kalp-damar rahatsızlığınız varsa, hiper tansiyon sahibiyseniz yada size zarar verebilecek kronik bir rahatsızlığınız varsa lütfen kullanmadan önce iyice araştırma yapınız ve sayfanın altındaki yorumları mutlaka okuyunuz.

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI

4 YORUM
 1. Abbas

  Muharrem Fındıcak arkadaşımı Dr. Şeref tunç olarak kullanıyorlar inanmayın sahtekarlara.Arkadaşım dizilerde de oynuyor

 2. MUZAFFER DUMLUPINAR

  DR ŞEREF TUNÇ DİYE BİRİ YOK. BU ÜRÜN SATICILARI BİR SAHTEKAR. YOU TUBE DA AYNI KİŞİ YANİ ŞEREF TUNÇ İSMİNİ KULLANAN KİŞİ BİR AVUKAT OLARAK KENDİNİ TANITIYOR. İNANMAYIN BU SAHTEKARLARA..

 3. Ferdi

  Adet ve gramajda eksik geldi ama yine aynı para alındı

 4. Gani

  Macuni mahrem satin aldim 180 lira para verdim ama çok pişmanim , orada tanittiklari gibi anlattiklari gibi değil bu ürün yok 30 dakka geciktiriyomuş yok şöyleymiş yok böyleymiş hepsi dalavere , ne yapmam gerekiyor geri iade edebiliyormuyum verdiğim parayi geri alabiliyormuyum bilemiyorum