eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Manyetik Bel Korsesi

Manyetik bel korsesi kullanıcı yorumları başlıklı bu inceleme yazımızda manyetik bel korsesini kullananlar tarafından yayınlanacak olan şikayetleri de burada paylaşıyoruz. Ayrıca Vatan TV’de tanıtımı yapılan manyetik bel korsesi zararları var mıdır? Yan etkileri nelerdir? gibi sorulara da yanıt vereceğiz.

Vatan TV’de tanıtımı yapılan manyetik bel korsesi satış fiyatı 35 TL‘dir. Eğer 2 adet sipariş vermek isterseniz 5 TL indirimli fiyatı ile 65 liraya sahip olabiliyorsunuz. Peki manyetik bel korsesi nedir? Gerçekten işe yarıyor mu? Birazda ürün incelemesi yapalım.

Manyetik Bel Korsesi Nedir?

Gündelik yaşantınızda, elbiselerin altında kullanabileceğiniz ve bel ağrısı, sırt ağrısı gibi rahatsızlıkları geçici de olsa gideren bir üründür. Aslında yelek tarzında olan bu giyilebilir korse bir zamanların kosmodisk ürününe benziyor. Aynı mantıkta ürünler olup sadece belinizin rahat etmesini sağlayarak sizi ağrılarınızı azaltıyor. Tedavi amaçlı değildir, böyle bir etkisi yoktur.

Ürünün kumaşı yüzde 100 neopren olduğu iddia ediliyor. Ayrıca korsenin içine yerleştirilen birkaç mıknatıs sayesinde ağrıları giderici etkisi vardır. (satış sitesinden derlenmiştir.) Elbise altında nasıl bir görüntü oluşturduğunu denemediğimiz için bilmiyoruz fakat satış sitesinde iddia edildiğine göre elbiselerin altında kötü bir görüntü oluşturmuyormuş. Ürünü kullandıktan sonra manyetik bel korsesi nemli kalmamalıdır. Bu nedenle iyice kuruduğundan emin olunuz.

Manyetik Bel Korsesi Zararları

Bu ürünün yan etkileri, zararları ile alakalı detaylı bir bilgiye ulaşamamış olsakta bu ürünün bazı kişiler tarafından kullanılmaması gerekiyor.İşte manyetik bel korsesi kullanmayacak kimseler:

  1. Kalbinde pil olup, ritim sorunu olanların
  2. İnsülin pompasını kullanan kişilerin
  3. Açık yarası olan kişilerin,
  4. Vücudunda protez, platin gibi malzemeler varsa manyetik bel korsesi kullanamazsınız.

Manyetik Bel Korsesi Kullanıcı Yorumları

Satış sitelerinde ürünün iadesi ile alakalı bir bilgiye rastlamadık. Bu nedenle iade garantisi olmayabilir. Alırken bunu göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Siz de manyetik bel korsesi kullanıcı yorumları başlıklı bu inceleme yazımızda ürün hakkındaki yorum ve şikayetleri paylaşarak başka insanlara yardımcı olabilirsiniz.

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI