eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Manyetik Kuşak Seti

Manyetik kuşak seti kullananlar başlıklı bu yazımızda manyetik bel korsesi kullanıcı yorumları ve şikayetleri yayınlanacaktır. Bel ağrısı, boyun ağrısı sorunu olanların kullanabileceği şifalı taşlı manyetik bel korsesi ve manyetik kemer iddia edildiğine göre 200-300 TL yerine 69 TL’ye satılıyor. Doktorların ancak ameliyatla çözüm bulabildiği bel fıtığı gibi bir sorunu manyetik kuşak seti ile giderebiliyormuşsunuz! Bu iddialar tanıtım vidosunda belirtilen bilgilerdir. Böyle birşey var mıdır? Gerçekten işe yarıyor mu? Bu konuda sizlerin manyetik kuşak seti kullanıcı yorumları ve şikayetleri bizlere fikir verecektir.

Normal bir bel korsesi gibi olan bu ürünün içerisinde birkaç tane taş bulunuyor. Bu taşlar korseyi taktığınızda omurganızın üzerine gelerek rahat hissetmenizi sağlıyor. Ürünün tanıtım videosunda 7-8 dakika boyunca aynı şeyler tekrar edilmektedir. Bu nedenle manyetik kemer ve yelek ile alakalı pek birşey söyleyemiyoruz.

Manyetik Kuşak Seti Yorumları

Sizler de TV’de izlediğiniz manyetik kuşak seti ile alakalı kullanıcı yorumları ve şikayetleri yorum alanından paylaşabilirsiniz. Eğer kullandıysanız lütfen başka insanların da bilgi sahibi olması adına tecrübelerinizi paylaşınız. Ürünün iade garantisi olduğu belirtilmektedir. Gerçekten iade garantisinin olup olmadığı bilinmiyor. İade etmek isteyip iade edemediyseniz bunu da yorum alanından paylaşabilirsiniz.

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI