eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Maxlash Kaş ve Kirpik Serumu

Kaş ve Kirpik Serumu Nasıl Kullanılır? Eczane Fiyatı Nedir? En iyisi hangisidir?

Güzel görünmek insan doğasında olan bir duygudur. Bazı insanlar daha dolgun, daha güçlü, daha güzel görünen kaşlara ve kirpiklere sahip olmak ister. Özellikle erkeklere daha güzel görünmek için, kocalarını daha fazla etkilemek için kadınlar kaş ve kirpik serumu gibi ürünleri kullanmaktadırlar. Bizler de eke kozmetik tarafından geliştirilen maxlash kaş ve kirpik serumu ile alakalı bu yazımızda sizler için detayları paylaşmak istedik. Sizler de ürün hakkında olumlu yahut olumsuz yorumları sayfanın altındaki kullanıcı yorumları alanından paylaşabilirsiniz.

Maxlash Nedir?

Özellikle 20-21 yaş üstü bayanlar için geliştirilmiş olan bu ürün sayesinde insanların daha güçlü ve daha fazla kaşlara, kirpiklere sahip olacağı iddia ediliyor. Ürün Eke Cosmetics tarafından geliştirilmiş ve 59 türk lirası karşılığında kendi sitelerinde satılmaktadır.

Kaş ve kirpik serumu içerisinde az yağ bulundurmaktadır. Oldukça da hafif olan bu ürün kullanıldığı andan itibaren emilerek kıl köklerinin daha da güçlü olmasına yardımcı olur. Elbetteki mevcut kılların sayısını da arttırarak daha fazla kirpiğe, kaşa sahip olmanızı sağlar.

Maxlash Alkol İçermiyor

Bu kozmetik ürününün içerisinde rhamnose, keratin haricinde A, B, C, E, B1 vitaminleri de bulunmaktadır. Cildinizi beslerken de az önce de ifade ettiğimiz üzere kaşların ve kirpiklerin daha dolgun görünmesine de yardımcı olur. Merak edenler için söyleyelim satış sitelerinde iddia edildiğine göre maxlash kaş ve kirpik serumu alkol yada paraben içermiyormuş.

Düzenli olarak kullanılması gerekiyor. 3 hafta gibi bir sürede daha dolgun ve bakanların gözünü alamayacağı yoğunlukta kaşlara ve kirpiklere sahip olabilirsiniz. Yan etkileri arasında tahriş, alerji neredeyse sıfır denilecek kadar azdır.

Satış sitesinde maxlash kaş ve kirpik serumu 30 günde kirpiklerinizi uzatabiliyormuş fakat bunun yine de yeterli bir zaman olmadığı belirtilmektedir. Yani daha fazla zaman gerekebilir.

Maxlash Kaş ve Kirpik Serumu Nasıl Kullanılır?

Maxlash, büyülü bir ürün değildir. Bir kere bu konuda hem fikir olmak gerekir. Bu ürün kirpiklerinize sihir yaparak yeniden var etmiyor. Mevcut olan kirpiklerin doğal olarak uzamasını hızlandıran bir etkiye sahip olan kaş ve kirpik serumu köklerin de güçlenmesine yardımcı olmaktadır.

Kaş ve Kirpik Serumu Kullananlar
Kaş ve Kirpik Serumu Kullananlar

Kullanımı oldukça basittir. Eğer cildinizde öncesinde makyaj varsa bunu temizleyip, kurutmanız gerekiyor. Kaş yada kirpik bölgesine maxlash serumu çok dikkali bir şekilde uygulamanız gerekiyor. Gözünüze kaçmamasına dikkat ediniz. Her gece yatmadan önce bunu 30 gün boyunca tekrar etmeniz gerekmektedir.

Kaş ve Kirpik Serumu Kullananlar

Satış fiyatı az önce de ifade ettiğimiz üzere 59 TL olan bu kozmetik ürününü Eke Cosmetics sitesinden temin edebilirsiniz. Ürün ile alakalı varsa yorumlarınız, eleştirileriniz lütfen sayfanın altındaki yorum ekleme formunu kullanarak diğer insanlarla paylaşınız. Siz bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz? eŞikayet.net sitemizde paylaştığımız diğer kozmetik ürünleri için linke tıklayabilirsiniz.

KULLANICI YORUMLARI ALANI