MC Mahberi Beach Hotel

MC Mahberi Beach Hotel Yorumları ve Şikayetleri

Bu yazı mc mahberi beach hotel ile alakalı müşteri yorumları ve şikayetleri araştıranlar için oluşturulmuştur. Kullanıcı yorumları alanını kullanarak Antalya’nın Alanya ilçesinde bulunan mc mahberi otel şikayetleri okuyabilir, siz de dilerseniz öneri yada şikayetlerinizi başka insanlarla paylaşabilirsiniz. Bu sayfadan paylaşacağınız yorumlar mahberi oteli tercih etmek isteyenlere fikir verecektir. Bunun dışında kaç yıldızlı olduğu, açık adresi ve telefon bilgileri de bu yazımızda paylaşılacaktır.

MC Mahberi Beach Hotel kaç yıldızlı oteldir?

Alanya’nın Konaklı beldesinde bulunan otel 4 yıldızlıdır. İnce kumu ve doğal yapısıyla insanların tercih ettiği mc mahberi beach hotel 320 odaya sahiptir. Genelde ailelere hitap eden otelde çocuklar içinde özel oyun alanları, gösteri merkezleri bulunmaktadır. MC Mahberi Beach Hotel özellikleri ise kısaca şu şekildedir:

 • 3 Büyük Havuz
 • 2 Çocuk Havuzu
 • 1 Kapalı Havuz
 • 3 Kaydırak
 • SPA Merkezi, Hamam ve Sauna
 • Spor Salonu, Mini Tenis Kortu
 • İnternet cafe, Bowling, Masa Tenisi

Mahberi Otel’e Nasıl Giderim?

MC Mahberi Beach Hotel’in ulaşımı ise çok zor değildir. Merkezlere biraz uzak olsa da Alanya çevresinden gidenler için 15 dakikalık bir yol mesafesindedir. Antalya Havaalanına 110 km uzaklıkta olan otel Side’ye 50 km, Avsallara 5 km, Antalya merkeze 118 km ve Alanya’ya da 10 km uzaklıktadır.

 1. Mahberi Otel Adresi: İskele Mevkii Konaklı, Konaklı, Alanya 07460, Türkiye
 2. Telefon Numarası: +90 242 350 04 16
 3. MC Mahberi Beach Hotel İnternet Sitesi: www.mcgrouphotels.com

MC Mahberi Beach Hotel Yorumları

Bu yazı otel tanıtım yada oda satış amaçlı hazırlanmadığından teknik detaylar, otel özellikleri yüzeysel paylaşılmıştır. Sizler de eğer mc mahberi beach hotel yorumları için bu siteye gelmişseniz aşağıdaki yorum alanından insanların şikayetleri ve önerilerini okuyabilir yada siz bir yorum bırakabilirsiniz. Yapacağınız mahberi otel şikayetleri yada yorumları insanlara fikir verecektir.

MC Mahberi Beach Hotel Şikayet

Eğer otelden memnun kalmadıysanız yada paranızı çöpe atmış gibi hissediyorsanız lütfen şikayet ekle linkine tıklayarak mc mahberi beach hotel ile alakalı tecrübelerinizi paylaşınız. Diğer oteller hakkında paylaşılan yorumları incelemek için www.otelyorumlari.net sitesini ziyaret edebilirsiniz.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

eŞikayet.net
Logo
Compare items
 • Total (0)
Compare
0