eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Megamax Kilo Aldırıcı

Bugün megamax kilo aldırıcı nedir, gerçekten işe yarıyor mu gibi konuları konuşacağız. Ayrıca megamax kullananlar tarafından orjinal megamax kilo aldırıcı kullanıcı yorumları ve şikayetleri de yine eŞikayet.net sitesinde yayınlanacaktır. Öncelikle bu ürünün orjinal satış sitesinin www.megamaxturkiye.com olduğunu belirtmekte yarar olduğunu düşünüyorum. Eğer sipariş verecekseniz bu siteyi kullanarak -en azından işe yarıyorsa- orjinal satış sitesinden almayı deneyebilirsiniz.

Megamax Nedir? Faydaları Nelerdir?

Megamax, 24 günlük kullanım için üretilen ve her bir kutusunda 240 gram bitkisel toz karışımı bulunan, besin değerleri açısından oldukça yüksek olup içerisinde tam 12 farklı bitki özü bulunan kilo almanıza yardımcı olabilecek bir üründür. Her üründe olduğu gibi megamax kilo aldırıcı ürününde de yüzde 100 işe yarıyor garantisi bulunmamaktadır. Netice itibariyle internetten satışı yapılan bir ürün ve değişik yorum sitelerinde ürünle alakalı şikayetler de bulunmaktadır. Bu nedenle kesinlikle işe yarıyor diye bir iddiamız bulunmamaktadır. Ancak şöyle bir durumda söz konusudur ki yapılan yorumları incelediğimizde yüzde 80 civarında bir memnuniyetin olduğunu söyleyebiliriz.

Megamax Kilo Aldırıcı İçeriğinde Neler Bulunuyor?

Dilerseniz megamax kullanıcı yorumları ne yöndedir, insanlar memnun kalmışlar mı kalmamışlar mı? bunlara bakmadan önce megamax içeriğinde neler var bunlara bir göz atalım. Megamax’ın içerisinde şunlar yer alıyor:

 1. Kudret Narı meyvesi
 2. Polen
 3. Kına
 4. Süt Tozu
 5. Kakao
 6. Propolis
 7. Keçiboynuzu tozu
 8. Tarçın tozu
 9. Hindistan cevizi tozu
 10. Pudra Şekeri
 11. Sebze ekstratı
 12. Meyve ekstratı

Dikkat ederseniz birçoğu kilo aldırıcı, iştah açıcı maddelerdir. Yani bütün bunları aslında normalde de tüketirseniz kilo almanız söz konusudur. İçerisinde -satış sitesinde iddia edildiğine göre- yan etkisi olabilecek bir madde bulunmamaktadır ve herkes bu ürünü rahatlıkla kullanabilir.

Megamax Kullananlar ve Şikayetleri
Megamax Kullananlar ve Şikayetleri

Megamax Türkiye Satış Fiyatı

Megamax, aslında İran’da geliştirilen bir üründür. Sonraları ülkemize de getirilerek birçok kişinin kilo almasına vesile olmuştur. Ürünün satış fiyatı 49 TL’dir. 1 kutu megamax kilo aldırıcı sizin 24 günlük kullanım ihtiyacınızı karşılayacaktır. Her gün düzenli olarak 10 gram megamax karışımını suyun içine, sütün içine yada meyve suyunun içine karıştırarak içebilirsiniz. Mümkün mertebe kahvaltıdan veya yemeklerden yarım saat önce alın ki etkisi gösterilip iştahınızı açsın.

Megamax Kilo Aldırıcı Kullananlar

Değerli eŞikayet.net takipçileri. Youtube üzerinde megamax kullanıcı yorumları diye arattığınızda onlarca video ile karşılaşacaksınızdır. Bu kullanıcılar söylediklerinde doğru olabilirler. Bunu bilemeyiz. Eğer siz megamax kullandıysanız ve işe yaramıyorsa lütfen yorum alanından bunu diğer kullanmak isteyenlerle paylaşınız. Eğer memnun kaldıysanız ve başkalarına da tavsiye etmek istiyorsanız yorum ekle linkine tıklayarak düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Sizce megamax gerçekten işe yarıyor mu? Denedeniz mi? megamax kilo aldırıcı kullananlar ve kullanıcı yorumları

KULLANICI YORUMLARI ALANI

2 YORUM
 1. Cansu

  Megamax kilo aldırıcı ürününü kardeşim için sipariş verdim. Kardeşim kutudaki ürün bitene kadar kullandı. İştahı açıldı, çok fazla yemek yiyor ancak bir türlü kilo alamıyor. Ne yaptıysak bir işe yaramadı. Ne yapacağımızı şaşırmış durumdayız. Doktora gidiyoruz doktor yapacak birşey yok diyor. Megamax, Bombax gibi kilo aldırdığı söylenen ürünleri satın aldık bunlarda bir işe yaramadı. Lütfen birileri bir şey söylesin. Kilo almak için ne yapabiliriz? Kardeşimin hiç değilse 5-6 kilo alabilmesi için işe yarayan bir yöntem var mıdır? Teşekkürler.

 2. Faruk

  Bombax mı yoksa megamax mı daha iyidir? Hangisini sipariş verirsem daha çok faydasını görürüm? İnternette her iki ürün ile alakalı yüzlerce olumlu ve olumsuz yorum bulunuyor. Memnun kalanlar da var şikayetçi olanlarda. Kararsız kaldım doğrusu. Lütfen yardımcı olur musunuz? Bombax kilo aldırıcı mı alsam yoksa megamax kilo aldırıcı mı? Teşekkürler.