eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Mobilon nedir? Şikayetleri nereye yapılır?

Mobilon şikayet nasıl yapılır? Mobilon kullananlar, güvenli midir? Yorum

Son zamanlarda adını sık sık duyduğum mobilon ile alakalı bu yazımda bir inceleme paylaşacağım. Merak edenler oluyor mobilon nedir, güvenli midir, kullananlar memnun mu gibi soruları da sürekli soruyorlar. Bu soruları araştırdığımız kadarıyla paylaşacağız. Güvenli olup olmadığı noktasında sayfanın altında bulunan mobilon şikayet alanınından insanların paylaşımlarıyla bir kanıya varabilirsiniz.

Mobilon nedir?

Mobilon, cep telefonu ve tabletlerde çalışabilen bir reklamcılık uygulumasıdır. Üye olurken yaklaşık olarak 300 TL gibi bir para yatırmanız gerekiyor ve sonrasında sürekli olarak testlere katılarak, reklam videoları izleyerek size kuruş kuruş para kazandırıyor. En basitiyle 300 TL gibi bir miktarı çok çalışırsanız, günün büyük çoğunluğunu video izleyerek, test çözerek geçirirseniz yaklaşık olarak 2 ayda geri kazanabiliyorsunuz.

Birçok forum sitesinde mobilon uygulaması ile para kazandığını söyleyen ve bunu resimlerle, görsellerle ispat edenler bulunuyor. Biz mobilon dolandırıcıdır, bir işe yaramıyor demiyoruz aksine vergi levhası, resmi evrakları bulunan ve herkese açık olan bir firmadır. Konya’da kuruldu ve Kasım 2017’den bu yana aktif olarak çalışmaktadır.

Mobilon şikayet ve iletişim bilgileri
Mobilon şikayet ve iletişim bilgileri

Mobilon şikayet ve yorum

Bu konuda mobilon şikayet ve yorumları paylaşacağınız Bimer, Cimer dışında mahkemeler bulunuyor. Eğer gerçekten bir problem yaşamışsanız bunu hukuk yoluyla çözebilirsiniz. Başka insanların da yaşamış olduğunuz problemi öğrenmesi ve bir daha yaşanmaması adına sayfanın altındaki mobilon kullanıcı yorumları alanından paylaşarak bilgilendirebilirsiniz. Daha fazla bilgi ve yorum için lütfen mobilon şikayet linkine tıklayınız.

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI