eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Morluk Otu Kremi Nedir?

Cemre Morluk Otu Yağı Fiyatı, Kullanımı, Kullanıcı Yorumları, Yan Etkileri

Cildinizde herhangi bir darbe neticesinde bir morarma, koyulaşma meydana gelmişse bunu hızlı bir şekilde tedavi etmek, ortadan kaldırmak amacıyla kullanılan ürüne morluk otu kremi denir. Bu yazımızda ise morluk otu kullananlar tarafından paylaşılacak olan kullanıcı yorumları ile birlikte -varsa eğer- morluk otu kremi şikayetleri de yine sayfanın altındaki yorum alanından yayınlanacaktır. Birçok kişinin merak ettiği bu ürün ile alakalı yazımızı okumanızı tavsiye ederken ve daha fazla kişiye ulaşması adına facebook, twitter gibi sosyal hesaplarınızdan paylaşmanızı rica ederiz.

Morluk Otu Nedir?

Öncelikle belirtmeliyiz ki morluk otu bir ilaç değildir. Bitkisel bir kozmetik ürünü olup ciltte meydana gelen morlukların giderilmesinde yardımcı olmaktadır. İlaç olmadığı doktora danışmadan cildinizde kullanabileceğiniz anlamına gelmez. Hassas ciltlerin kesinlikle doktora danışarak ürünü kullanmasını tavsiye ediyoruz. Piyasada morluk otu kremi olarak bulabileceğiniz bu ürünü bazı aktarlardan morluk otu yağı olarakta temin edebiliyorsunuz.  Çok güçlü bir ürün olduğundan bir kere daha yenilemek isteriz ki doktora danışmadan kullanılmasını tavsiye etmiyoruz.

Morluk Otu Kremi Faydaları

  • Cildinizde bulunan morarmaları, kararmaları içerisindeki zeytin sütü ve arnica yağı sayesinde ortadan kaldırıyor.
  • Kadınların bildiği üzere gebelik döneminde meme uçlarının kararmasınını da ortadan kaldırmaktadır.
  • Göz altı morluklarının, koltuk altı kararmalarının, diz kapaklarında temizlemenize rağmen gitmeyen siyahlıkları morluk otu sayesinde ortadan kaldırabilirsiniz.
Morluk Otu Yağı Kullananlar Ne Diyor?
Morluk Otu Yağı Kullananlar Ne Diyor?

Morluk Otu Kullanıcı Yorumları

Birçok sitede satışının yapıldığı morluk otu kremi 19 TL’ye satılıyor. İçerisinde yüzde 47 oranında zeytin sütü ve yüzde 53 oranında da arnica yağı bulunuyor. Başka bir madde olmadığı iddia ediliyor oluyor. Fakat dediğimiz gibi çok etkili bir madde olduğundan dolayı bir doktora danışmanızı tavsiye etmekteyiz. Sayfanın altındaki morluk otu kullanıcı yorumları ile alakalı düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI