eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

MySo Ayak Isıtıcısı

MySo Ayak Isıtıcısı Nasıl Bir Ürün? Kullananların Şikayet ve Yorumları

My-So Ayak Isıtıcısı Kullananlar neler söylüyor? Havaların soğumaya başladığı şu günlerde özellikle çalışanların çokça tercih ettiği myso ayak ısıtıcısı ile alakalı bu yazımızda kullanıcı yorumları ile birlikte ürünün fiyatı, garanti süresi, kalitesi de tartışılacaktır. Özellikle myso ayak ısıtıcısı nasıl? İyi mi? diye merak edenlerin aradıkları cevapları bulabilecekleri bu inceleme konumuzun yorum alanından sizler de düşüncelerinizi, sorularınızı veya ürün hakkındaki yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

MySo ayak ısıtıcısının garanti süresinin 36 ay olması insanın içini rahatlatan bir seçenektir. Garanti şartları nelerdir, hangi durumlarda cihaz garanti kapsamına giriyor bunu satın alırken satıcılarla görüşmenizi tavsiye ederiz.

Birçok online alışveriş mağazasında bulabileceğiniz bu ürünün satış fiyatı 69 türk lirasıdır. Sadece Türkiye içine satışın yapıldığı bu ürün ile alakalı olarak tanıtım sitelerinde günde 8 saat kullandığınızda ve 30 gün boyunca bunu tekrarladığınızda ödeyeceğiniz paranın sadece 3 TL olacağı iddia ediliyor.

MySo Ayak Isıtıcısı Uyarıları

Ürünü kullanmadığınız zamanlarda kesinlikle fişini çekiniz. Her türlü ihtimale karşı tedbir almanız sizin yararınızadır. Eğer cihazın üzerine su, çay ve benzeri bir sıvı maddesi döküldüyse lütfen fişini çekip kullanmadan servis ile irtibata geçiniz.

Ürün çalıştığı zamanlarda üzerini battaniye, bez yada başka şeylerle kapatmayınız. Doğal olarak yatarken de bu ürünü yatağınıza koyamazsını ve bu çok tehlikelidir.

Eğer isteyerek yada istemeyerek böyle bir durum oluşmuşsa myso ayak ısıtıcısı çok fazla ısınacağından patlayacak ve bulunduğunuz yerde yangın çıkma ihtimali yüksek olacaktır.

Diğer ürünlere hakkındaki şikayet ve yorumlar için ayak ısıtıcısı kullanıcı yorumları linkine tıklayabilirsiniz..

MySo Ayak Isıtıcısı Yorumları

Ürünün satış fiyatı online sitelerde 69 TL’dir. Benzer tarzda çalışan farklı markalara ait ayak ısıtıcı ürünleri de bulunuyor. Fiyat karşılaştırması için sitemizdeki diğer ürünleri incelemenizi tavsiye ederiz. Bu ürün hakkında yorum yada şikayet belirtecekseniz lütfen myso ayak ısıtıcısı kullanıcı yorumları alanından düşüncelerinizi paylaşınız.

KULLANICI YORUMLARI ALANI