eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

NBB Emzirme Atleti

NBB emzirme atleti kullananlar bu yazımızda ürün hakkındaki düşüncelerini paylaşıyorlar. NBB.com.tr sitesinde emziren anneler için 2 adet ürüne denk geldik. Bunlardan bir tanesi nbb emzirme sütyeni diğeri ise emzirme atletiydi. Ürünlerin resmi satış sitesi loya.com.tr olup tanıtım sitesi de nbb.com.tr’dir. Biz sizler için bir fiyat araştırması yaptık ve nbb emzirme atleti ne kadar, hangi bedenleri var bunları sizlerle paylaşacağız.

NBB Emzirme Atleti Fiyatları

Dileyen arkadaşlar bu ürünleri gittigidiyor.com, n11.com gibi e-ticaret sitelerinden de temin edebilirler. Burada ürünü satan kişinin almış olduğu yıldızlara ve kullanıcı yorumları dönütlerine bakmanızı tavsiye ederiz. Eğer çok fazla sayıda olumlu yorum almışsa dükkan sahibi güvenerek nbb emzirme atleti ve emzirme sütyeni satın alabilirsiniz. Loya.com.tr’de emzirme atletini bulamadım. Sadece emzirme sütyeni bulunuyor.

NBB Korse Kullananlar, NBB korse modelleri ve çeşitleri
NBB Korse Kullananlar tarafından paylaşılan kullanıcı yorumları ve şikayetleri okumak için NBB korse modelleri ve çeşitleri başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Beden ölçüleri her ikisinde de 80’den 100’e kadar mevcuttur. Normalde hangi beden sütyen giyiyorsanız emzirme sütyeni içinde aynı ölçülerden satın alabilirsiniz.

  • NBB 3629 emzirme sütyeni: 29,90 TL
  • NBB 3050 Emzirme Atleti: 54,90 TL

NBB Emzirme Atleti Kullananlar

Eğer bu ürünlerden birini kullandıysanız satın almak isteyen kişiler için nbb emzirme atleti kullananlar başlıklı bu yazımızda atlet yada sütyen ile alakalı yorumlarınızı paylaşarak onlara yardımcı olabilirsiniz. Genel olarak üç aşağı beş yukarı yakın fiyatlarla satılan bu ürünleri satın almadan önce lütfen insanların ürünler hakkındaki yorum ve şikayetlerini okuyunuz. Siz nbb emzirme atleti hakkında neler düşünüyorsunuz?

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI