eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

NBB Emzirme Sütyeni

Doğum yapmış kadınların “emzirme sütyeni modelleri nelerdir” diye merak edip bir türlü aldıkları emzirme sütyenlerinden memnun kalamadıkları ürünler piyasada maalesef çok fazlalaşmış. Bu yazımızda nbb emzirme sütyeni ile alakalı sizlerin yorumları ve şikayetleri yayınlanacaktır. Birçok emziren anne internetten nbb emzirme sütyeni modelleri araştırmaktadır. Kaliteli midir? Memnun kalınıyor mu? Bütün bu soruların cevaplarını kullanıcı yorumları alanından bulabileceksiniz. Diğer emzirme sütyeni modelleri için sitemizin arama motorunu kullanabilirsiniz.

NBB Sütyen Modelleri

Daha önce nbb emzirme atleti ile birlikte nbb zayıflatıcı korse modelleri hakkında 2 farklı konu yayınlamıştık. Özellikle emziren anneler için hem nbb emzirme atleti hem de nbb emzirme sütyeni konularını farklı açarak bu iki ürünün işe yarayıp yaramadığını diğer kullanıcılarla paylaşmayı amaçladık. Satış fiyatı internette 34 TL ile 54 TL arasında değişen nbb emzirme sütyenleri çevrenizdeki bazı butik mağazalardan da temin edilebilir.

Dileyen ziyaretçiler gittigidiyor.com, n11.com gibi büyük self satış mağazalarından ürünleri bulabilirler. Burada bir uyarıda bulunmak istiyorum. Bazı mağazalarda ürün 54 TL’ye satılırken bazılarında ise 34-35 TL’ye satılıyor. Bu şekilde bir fiyat farkının olmasının nedenini bilemiyor olsakta sahte nbb emzirme sütyeni ürünlerine karşı dikkatli olmanızı tavsiye ederiz.

NBB Emzirme Sütyeni Kullananlar

Aşağıdaki yorum alanını kullanarak bu ürün ile alakalı kullanıcı yorumları ve şikayetleri yayınlayabilirsiniz. Sitemizde paylaşmış olduğumuz diğer nbb sütyen konusuna gidebilmek için nbb emzirme atleti kullananlar başlıklı konuya bakabilirsiniz.

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI