İnternet

NBB Korse

Yazar:

Tarih:

NBB Korse kullananlar başlıklı bu inceleme yazımızda hanımların çok merak ettiği dikişsiz nbb korseler hakkında kullanıcı yorumları ve şikayetleri yayınlanacaktır. Ayrıca nbb korse fiyatları, modelleri ve çeşitleri ile birlikte beden tablosu da yine bu yazımızda paylaşılacaktır. Ürünün resmi internet sitesi olan nbb.com.tr’de biz Dikişsiz ürünler kategorisinde 7 tane farklı korse modeli sayabildik. Aşağıdaki yorum alanından sizler de nbb korse ile alakalı şikayet ve yorumları paylaşabilirsiniz. Saydığımız korselerin isimleri ve kod numaraları şu şekildedir:

NBB Korse Modelleri ve Çeşitleri

 1. NBB Korse Modelleri Uzun Toparlayıcı Korseler Ten RengiNBB 2944 Dikişsiz Vücut Korse
 2. NBB 2480 Bodylife Korse
 3. NBB 2470 Bel Korse
 4. NBB 2467 Korse
 5. NBB 2465 Korse
 6. NBB 2460 Taktel Uzun Göbek Korse
 7. NBB 04 Saphire Elbise Korse

Bütün bu modeller korse olup Small, Medium, Large ve X-Large beden seçenekleri ile gittigidiyor.com, n11.com ve çeşitli e-ticaret sitelerinde satışı yapılmaktadır. Birçok hanımefendi nbb korse beden tablosu nasıldır diye merak ediyor. Bu korselerin bedenleri normal elbise ölçülerine göre hazırlanmıştır. Mesela diyelim siz normalde medium bir elbise giyiyorsanız korseniz de medium olacaktır. Beden tablosu normal beden ölçünüzle aynıdır.

NBB Korse Fiyatları

Değerli arkadaşlar bu korselerin görevi aynı olsa da vücut yapınıza göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle tüm modelleri nbb.com.tr sitesinden inceledikten sonra sizin vücudunuza uygun olan kesimi sipariş ederseniz daha sağlıklı bir ticaret yapmış olursunuz.

 • NBB Korse 2465 Modelleri Kullanıcı YorumlarıNBB 2944 Korse: 27 TL – 49 TL
 • NBB 2480 Korse: 36 TL – 59 TL
 • NBB 2470 Korse: 18 TL – 38 TL
 • NBB 2467 Korse: 26 TL – 44 TL
 • NBB 2465 Korse: 25 TL – 50 TL
 • NBB 2460 Korse: 28 TL – 54 TL
 • NBB 0004 Korse: 33 TL – 47 TL

NBB Korse Kullananlar

Yukarıda paylaşmış olduğumuz nbb korse fiyatları gittigidiyor.com ve n11.com gibi sitelerden alınmıştır. Fiyatlar sürekli değişebilir. Sizler de nbb korse kullananlar başlıklı bu yazıda ürünler hakkındaki yorum ve şikayetleri yazabilir, insanların nbb korseleri hakkında bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

eŞikayet Hakkında

Bu site yaklaşık 8 yıllık bir bilgi ve birikimin neticesinde aktif olarak yayına başlamıştır. Daima tüketicinin yanında olan eşikayet.net sitesinde siz de almış olduğunuz ürün ile alakalı yaşadığınız sorunları diğer insanlarla paylaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilecek konular...

Sen de Düşünceni Paylaş!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir