eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

NicoStop Sigara Son Nedir?

Bundan 30-40 yıl öncesine kadar sigara içmeyen erkek  değildir gözüyle bakılan bir toplumdan sigara içene daha kötü gözle bakılan bir topluma dönüştük. Cümle olarak her ne kadar olumsuz bir anlam taşıyor olsa da aslında sigara içmeyen bir topluma sahip olmak çok ama çok iyi birşeydir. İnternette “ben 20 yıldır sigara içiyorum ama ciğerlerim tertemiz” yada “sigara içiyorum kendime ev aldım, araba aldım peki sen ne yaptın” şeklindeki videoları görmüş ve izlemişsinizdir. Bu videolarda her ne kadar sigara methedilmiş, bir zararı yoktur gibi gösterilmeye çalışılmışsa da bilimsel veriler hiçte o şekilde konuşmuyor.

Sigara içerisindeki onlarca maddeden dolayı vücuda çok ciddi zarar veriyor. Başta ciğerlerimiz olmak üzere birçok rahatsızlığa neden olan sigaranın içindeki maddeler c*nsel isteksizliğe kadar başınıza dert olabilmektedir. Bu hem kadınlar için hem de erkekler için geçerli olan bir durumdur. O nedenle yeşilaycıların yapmış olduğu uğraşlar neticesinde ülkemizde de bilinçli bir toplum oluşmaya başladı. Fakat herkes sigarayı direkt olarak bırakamadığından yardımcı materyallere ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz.

Sigara Son ile Sigarayı Bırakın

Bu noktada elektronik sigara, nikotin bantları yada nicostop, sigara son gibi ürünler insanın yardımına  yetişiyor. Bu saydığım ürünlerle alakalı ekşi sözlük, uludağ sözlük, yorum ve şikayet sitlerinde onlarca olumlu-olumsuz yorum bulabilirsiniz. Kimisi hiçbir işe yaramadığını söylüyor kimisi sağlığa zararlı olduğunu. Fakat kullandığından dolayı faydasını gören ve sigaraya bırakan insanlar da yok değil. Bu noktada biz sizlere sadece nicostop sigara son ile alakalı bu yorum ve şikayet konusunu aktif ederek sözü sizlere bırakmak istiyoruz.

Sigara Öldürür! Yavaş Yavaş...
Sigara Öldürür! Yavaş Yavaş…

Yurtdışında da nicostop yada daha değişik isimlerle satışı yapılan bu ürünler son birkaç yıldır Türkiye’de de satılmaya başlandı. Bir noktada sizleri uyarmak istiyoruz. Bu tarz ürünlerin sahteleri maalesef piyasada çok fazla bulunuyor. Kimisi hiç bir yan etkisi olmasa da faydası olmayan baharatları kullanarak sigara bıraktıran toz, çay yada değişik ürünleri satabiliyor. O nedenle mümkünse eczanelerde satışı yapılan sigara son ürünlerini tercih ediniz.

Nicostop Sigara Son Şikayetleri

Bu tarz ürünleri satın alabileceğiniz birçok internet sitesi bulunuyor. Fiyat aralığı 29 TL ile 39 TL arasında değişen sigara son ürünlerini satın almadan önce lütfen kullanıcı yorumları ve şikayetleri okuyunuz. Dilerseniz bu başlık altından sizlerde nicostop sigara son şikayetleri ve önerileri paylaşarak bu ürünü kullanmak isteyen kişilere yardımcı olabilirsiniz. Sizce nicostop gerçekten işe yarayan bir ürün müdür? Ne düşünüyorsunuz bu konuda?

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI