eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Nurs Lokman Hekim (Adana)

Nurs Lokman Hekim şikayetleri başlıklı bu yazımızda merkezi Adana’da bulunan bu firma değişik bitkileri toplayarak insanların istifadesine sunmaya çalışmaktadır. Şimdiye kadar yüzlerce ürün geliştiren bu firmanın bazı ürünleri ulusal kanallarda reklam olmuştur. En çok bilinen ürünleri arasında Panax, Mesir Macunu ve birçok zayıflamaya yardımcı bitkisel gıda takviyesi bulunuyor.

Hatta sırlı bitkiler macunu olarak bilenen nurs mesir macununun reklamını bir zamanlar STV’de çalışan sonraları STV’nin yerine geçen Son Hedef TV’de sokak programları yapan Maceracı Murat Yeni bizzat yapmıştır. Biz birkaç ay önce sırlı bitkiler macunu ile alakalı bir şikayet konusunu açmıştık. Dileyenler linke tıklayarak konuyu ve insanların yorumlarını inceleyebilirler.

Nurs Lokman Hekim Şikayetleri

Bu yazımızda ise nurs lokman hekim firması ile alakalı yaşamış olduğunuz sorunları dile getirebilirsiniz. Aşağıdaki yorum alanından nurs lokman hekim ürünlerinden biri yada personelleri ile alakalı yaşamış olduğunuz tatsız durumları başka insanların da bilinçlenmesi adına paylaşabilirsiniz. Bu firmaya ait tüm ürünlerin inceleme ve şikayet konuları için nurs lokman hekim ürünleri linkine tıklayınız.

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI