eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Nurs Lokman Hekim Biosante Detox

Merhabalar. Geçtiğimiz hafta biosante detoks ürünü ile ilgili detaylı bir inceleme yazısı paylaşmıştım. Gelen şikayet ve yorumları okuduğumuzda nurs lokman hekim biosante detox ürünüyle alakalı bazı sorunların olduğunu görmekteyiz. Mesela orjinal biosante detoks ile satılan ürünlerin alakasının olmadığı, orjinal biosante ürünlerinin İngiltere kaynaklı olduğunu fakat satılan biosante detoksun Adana’da Nurs Lokman Hekim firması adına üretildiği ve yurt dışındaki biosante firması ile bir alakasının olmadığı belirtiliyor.

Nurs Lokman Hekim Yorumları

Mesela biosante detoks ile alakalı gelen yorumlardan bir tanesinde şuna benzer ifadeler kullanılıyor… Yorumu yapan kişi diyor ki ürünü satın aldığım zaman özellikle defalarca ürünün barkotlu olup olmadığını, orjinal olup olmadığını sorduğunu ve bu konuda kendisine satışı yapan kişinin Türkiye’de bulunan tek yetkili satıcı olduklarını, ürünün İngiltere’den geldiğini ve orjinal olduğunu belirttiler. Fakat ürünü kargodan aldıktan sonra açıp baktığında Adana’da Nurs Lokman Hekim firması tarafından üretildiğini ve içinde ne olduğunu garanti edemedikleri bir kandırmaca olduğunu söylüyor.

Ayrıca biosante detoks isimli bu ürünün Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından onaylı olduğunu kendisine söylemelerine rağmen ürünün üzerindeki barkod numarası ile kontrol yaptığını ve sonuç olarak bakanlığa kayıtlı böyle bir ürünün olmadığını söylüyor. Sonrasında bakanlığa konuyla alakalı müracaat etmiş ve bakanlığında kendisine konuyu incelemeye aldıklarını belirtmiştir. Eğer sizde buna benzer bir olay yaşamışsanız aşağıdaki yorum alanını kullanarak biosante detoks ile alakalı yorum ve şikayetleri diğer insanlarla paylaşabilirsiniz.

Biosante Detoks Kullananlar, Fiyatı, Yan Etkileri ve Biosante şikayetleri

Bakanlık Sitelerini Ziyaret Edin

Dilerseniz siz de satın alırken bakanlık onayı var denilen ürünleri www.tarim.gov.tr, www.saglik.gov.tr ya da Türkiye İlaç ve  Tıbbi Cihaz Kurumu olan www.titck.gov.tr sitelerinden kontrol sağlayabilir, bakanlıklara müraacat edebilir veya paylaştığım resmi devlet sitelerinin iletişim alanlarını kullanarak bilgi alabilirsiniz. Unutmayın! Hiç birşey sizin sağlığınızdan daha önemli değildir. Kimsenin sizi kandırmasına yada sağlığınızı riske atmasına müsaade etmeyiniz.

Biosante Detoks Kullanıcı Yorumları

Siz de daha önce paylaşmış olduğum biosante detoks nedir başlıklı konumuzu ziyaret ederek insanların bu ürün ile alakalı yorum ve düşüncelerini okuyabilirsiniz. Dilerseniz aşağıdaki yorum alanını kullanarak biosante detoks hakkında kullanıcı yorumları ve şikayetleri paylaşabilirsiniz.

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI

3 YORUM
 1. tarık

  Şimdi bir dakika az önce de bir konunuza yorum bıraktım. Ben de bu siteden alacaktım. Bu sitede orjinal biosante detoks seti satılmıyor mu? Doğru mu anlamışım?

 2. Mustafa Armutlu

  Sayın biosante detox yetkilisi: ürünün içinden(sıvı sabah detoxu) tüysü gibi benzer şeyler çıkıyor bu normal midir.. Bu konuda gerekli açıklamayı yaparsanız memnun olurum. Teşekkürler..

  1. eŞikayet

   Merhaba Mustafa bey. Biz eŞikayet.net sitesi olarak biosante detoks satıcısı değiliz fakat o şekilde bir şeyin olmaması gerekiyor. Ürünü satın almış olduğunuz yeri arayarak durumu bildirmenizi ve yeni bir ürün talep etmenizi tavsiye ederiz.