eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Nuxe Reve de Miel Dudak Kremi

Nuxe ürünleri kullananlar, şikayetleri, nuxe reve de miel lip balm kullanıcı yorumları

Google’a nuxe reve de miel dudak bakım kremi diye arattığınızda karşınıza çıkan bu kozmetik ürününü birçok kişi nuxe reve de miel lip balm olarakta bilmektedir. Birkaç sitede rastladığımız bu ürünün satış fiyatı 39 türk lirası olup eğer yurtdışına giden tanıdıklarınız olursa sizin için 10 dolar gibi bir fiyata satın alabilirler. Gerekir mi? Orjinal olduğundan emin olmak isteyenler için böyle bir yöntem denenebilir. Bu arada şampuan ile karıştırılmamalıdır. Burada paylaştığımız ürün ise nuxe dudak bakımı ürünüdür. 😉

Nuxe Ürünleri Nasıl?

Birçok kişi nuxe ürünleri ile alakalı güzel yorum bırakmış. Memnun kalanlar oluyor. Fakat nuxe bakım ürünlerinden şikayetleri olanlar da yok değil. O nedenle satın almadan önce mutlaka tarafsız yorum sitelerindeki kullanıcı yorumları ve şikayetleri okuyunuz.

Zengin içeriğe sahip olan nuxe reve de miel lip balm -ki lip balm demek kokulu dudak kremi anlamına geliyor- çatlamış yada çatlamak üzere olan dudaklarınız için kullanabileceğiniz bir yumuşatıcıdır. İçerisinde akasya balından greyfurt esansına, shea yağından birçok bitkisel yağlara kadar değişik doğal karışımlar bulunuyor.

Nuxe Reve de Miel Dudak Kremi Yorumları

Sitemizde paylaşılan birçok üründe olduğu gibi deneme yapmadığımız için ürünü kullanın yada kullanmayın diyemiyoruz. Fakat dilerseniz nuxe ürünleri linkine tıklayarak daha önce paylaştığımız diğer ürünlere gelen yorumlar doğrultusunda bu marka hakkında bir fikir sahibi olabilirsiniz.

Bu arada Ayşe Tolga’nın nuxe ürünlerini tavsiye ettiğini de belirtmek istiyoruz. Dilerseniz başka bir nuxe ürünü olan nuxe splendieus yeux ürününde paylaştığımız videoyu izleyebilirsiniz. İlgili sayfaya ulaşmak için tıklayınız.

Peki siz nuxe reve de miel dudak bakımı ile alakalı neler düşüoyrusnuz? Yorumları, şikayetleri veya eklemek istediğiniz başka şeyler olursa lütfen yorum alanından paylaşmayı ihmal etmeyiniz…

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI