eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Odunpazarı Belediyesi Şikayet

Eskişehir’de yaşamış biri olarak gerçekten güzel bir ilimiz olduğunu söyleyebilirim. Fakat zaman zaman belediye çalışanlarının sorumsuzlukları yada ihmalleri de olmuyor değildi. Bu nedenle eskişehir odunpazarı belediyesi şikayet başlıklı bu konuyu açarak sizlerin de yaşamış oldukları sorunları buradan dile getirme fırsatı sunmak istedim. Sizlerde belediyecilik namına yaşamış olduğunuz tüm sorunları aşağıdaki yorum alanından diğer insanlarla da paylaşabilirsiniz.

Odunpazarı Belediyesi İletişim

Öncelikle görmüş olduğunuz problemleri, yaşamış olduğunuz sorunları beyazmasa@odunpazari-bld.gov.tr yada halkmasasi@odunpazari.bel.tr mail adreslerinden gönderebilirsiniz. Bunun çözüme ulaşması ne kadar sürer bunu Allah bilir. Dilerseniz daha hızlı sonuç alabilmek için 444 26 00 numaralı hattı arayarakta sorunlarınızı iletebilirsiniz. Belediyenin santral numarası ise +90 222 213 30 30 şeklindedir.

  1. Telefon: 0222 213 30 30
  2. Destek Hattı: 444 26 00
  3. Mail Adresi: halkmasasi@odunpazari.bel.tr
  4. Adres: Yenidoğan Mah. Çamkoru Sk. No:2 Odunpazarı

Odunpazarı Belediyesi Şikayet

“Yahu kardeşim ben bu yöntemleri denedim. Hiç bir işe yaramıyor, sorumuzu kimse çözmüyor” diyorsanız o vakit tarafısz yorum ve şikayet sitesi olan eşikayet.net‘in aşağıdaki yorum alanını kullanarak herkesle yaşamış olduğunuz otobüs, zabıta, çöp, temizlik, çevre bakımı ya da diğer sorunları paylaşabilirsiniz. Burada sorunlarınızı yazdıktan sonra @odunpazari hesabını da etiketleyerek birkaç cümle ile twitter üzerinden de odunpazarı belediyesi şikayet / şikayetleri yazabilirsiniz. Tercih sizindir. Hemen yorum ve şikayet göndermek için buraya tıklayarak yorum alanına geçebilirsiniz.