eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Odunpazarı Belediyesi Şikayet

Eskişehir’de yaşamış biri olarak gerçekten güzel bir ilimiz olduğunu söyleyebilirim. Fakat zaman zaman belediye çalışanlarının sorumsuzlukları yada ihmalleri de olmuyor değildi. Bu nedenle eskişehir odunpazarı belediyesi şikayet başlıklı bu konuyu açarak sizlerin de yaşamış oldukları sorunları buradan dile getirme fırsatı sunmak istedim. Sizlerde belediyecilik namına yaşamış olduğunuz tüm sorunları aşağıdaki yorum alanından diğer insanlarla da paylaşabilirsiniz.

Odunpazarı Belediyesi İletişim

Öncelikle görmüş olduğunuz problemleri, yaşamış olduğunuz sorunları beyazmasa@odunpazari-bld.gov.tr yada halkmasasi@odunpazari.bel.tr mail adreslerinden gönderebilirsiniz. Bunun çözüme ulaşması ne kadar sürer bunu Allah bilir. Dilerseniz daha hızlı sonuç alabilmek için 444 26 00 numaralı hattı arayarakta sorunlarınızı iletebilirsiniz. Belediyenin santral numarası ise +90 222 213 30 30 şeklindedir.

 1. Telefon: 0222 213 30 30
 2. Destek Hattı: 444 26 00
 3. Mail Adresi: halkmasasi@odunpazari.bel.tr
 4. Adres: Yenidoğan Mah. Çamkoru Sk. No:2 Odunpazarı

Odunpazarı Belediyesi Şikayet

“Yahu kardeşim ben bu yöntemleri denedim. Hiç bir işe yaramıyor, sorumuzu kimse çözmüyor” diyorsanız o vakit tarafısz yorum ve şikayet sitesi olan eşikayet.net‘in aşağıdaki yorum alanını kullanarak herkesle yaşamış olduğunuz otobüs, zabıta, çöp, temizlik, çevre bakımı ya da diğer sorunları paylaşabilirsiniz. Burada sorunlarınızı yazdıktan sonra @odunpazari hesabını da etiketleyerek birkaç cümle ile twitter üzerinden de odunpazarı belediyesi şikayet / şikayetleri yazabilirsiniz. Tercih sizindir. Hemen yorum ve şikayet göndermek için buraya tıklayarak yorum alanına geçebilirsiniz.

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI

7 YORUM
 1. Sema

  Akarbasında Çarşamba pazarının oldugu bölgelere “lütfen daha sık ilaçlama yapın”. Ya da pazarı buradan kaldırın.! Bıktık bu sene sinekten , bôcekten!…

 2. Gülay Kartal

  Odunpazarını gezelim dedik. Kadıkonağı Çiğbörek ve mantı evi kaldırımı işgal ettikleri yetmemiş, caddeye inmişler bir sıra iskemle masa atmışlar. Yayalar caddenin ortasından dolanıp gitmek zorunda kalıyor. Yukardan bir aracın fireni tutmasa yol ortasındaki masaları düm düz edip iner. Birinin başına birşey gelmeden Lütfen ilgilenin

 3. Nergiz Kasımbeyli

  Merhaba,
  Ben Çankaya mahallesi, Karadeniz sokak 1E adresinde oturuyorum. Aslında yeni evimize 1 ay oldu taşınalı. Fakat telefon ve internetimizi taşıyamadık yeni evimize. Sebep olarak alt yapımızın olmaması ve bu sene içinde ödenek olmadığı için nakilin gerçekleşmesinin mümkün olmayacağı cevabını aldık Türk Telekom’dan.
  2017 yılında böyle bir sorun olur mu? Sitenin % 95’i taşınmış durumda. Site sakinlerinin çoğu akademisyen, doktor, mühendis.
  Bu sorun yüzünden hepimiz mağdur durumundayız. Hepimizin dünyanın dört bir tarafı ile çalışması, projesi var. Belediye yetkililerinden ve özellikle Belediye Başkanımızdan ricamız bu sorunla ilgilenmesi ve bir an önce sorunun çözümünü sağlaması yönündedir.

  Saygılarımızla
  Dr. Nergiz kasımbeyli ve

  Başak Konut “Sıra Villalar” sakinleri

 4. ALİ AKDOĞAN

  GÖKMEYDAN MAHALLESİ KAĞITHANE SOKAK. EDA SOKAK KÖŞESİNDEKİ AKASYA AĞACI ÜZERİNDE AŞIRI DERECEDE SİYAH KÜÇÜK SİNEK OLUŞMAKTADIR. AYNI MAHALLEDE LALELER SOKAKTA BULUNAN ÜÇGEN PARK DİYE BİLİNEN PARKTAKİ ALTINDA OTURAKLAR VE COCUK OYUNCAKLARI BULUNAN SÖĞÜT AGAÇIDA KURTCUKLAR OLUŞMUŞTUR BU AGACLARIN BELEDİYENİN ILAÇLAMA HİZMETİ VARSA İLAÇLANMASINI İSTİYORUZ..

 5. Sevgi

  71 evler alemdarbey sokakta çöpleri gece cıkarmamız gerekirken komsular gündüz saatlerinde çıkardıkları için hayvanlar heryere dağıtıyor üstelik herkes kendi kapısına koymuyor evimin önü çöpten geçilmiyor gereğinin yapılmasını istiyorum

  CEVAPLA

 6. Mustafa

  Iyi günler ben atatürk bulvarı çarşamba pazarının kurulduğu mahallede oturuyorum. Satıcılar kendilerine belirlenen sınırları geçip apartman otoparkini kullanmakta, balkon ve araçlara ip baglamaktadir. Gereğinin yapılmasını rica ederim

 7. Mustafa

  Atatürk caddesinden geçen otobüs şoförleri kendi kafalarına göre müşteri alıp indiriyorlar. Okula gitmek için 52 otobüsüne binmem gerekiyor. Bu nedenle de dakikalar öncesinden gidip durakta bekliyorum. Beyefendi elimi kaldırmama rağmen tenezzül edipte durmuyor ve beni es geçiyor. Böyle rezillik böyle saçmalık olmaz. Lütfen çalışanlarınıza bir çeki düzen vrin.