eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Önemli: Hızlı Zayıflama Yöntemleri Nelerdir?

Herkese merhabalar. Ben şimdi burada zayıflama hikayemi anlatsam saatler sürer. Hem sizin zamanınızı almamak için hem de başarısız olduğum için direkt konuya girmek istiyorum.

Benim öğrenmek istediğim şey hızlı zayıflama yöntemleri ile alakalıdır. Ben biosante detoks, fitpack ve birkaç zayıflama ürünü daha kullanan biri olarak hiç birinden memnun kalmadım, fayda görmedim. Zamanımın çoğu bilgisayar başında geçiyor ve doğru düzgün dışarı bile çıkmıyorum.

Şu anda 114 kiloyum. Her ne kadar yediklerime dikkat ediyor olsamda en fazla 1 hafta dayanabiliyorum ve sonrasında yine kendimi yemek  yerken buluyorum. Diyetisyenlere gitmek istiyorum olsamda maddi olarak çok iyi durumda değilim. Başka türlü zayıflama yolları nelerdir diye sormak istedim.

Lütfen zayıflama ürünleri kullanmamı önermeyiniz. Denedim, kullandım fakat bir faydasını görmedim. Halen yeşil çay içiyorum ve sadece içmekle kalıyor, bir işe yaramıyor. Eğer siz zayıfladıysanız bana da nasıl zayıfladığınızı söyler misiniz? Lütfen hızlı zayıflama yöntemleri hakkında bilgi verir misiniz? Teşekkürler.