eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Opti Free Puremoist

Merhaba. Bu yazımızda opti free puremoist nedir, nasıl kullanılır, fiyatı ne kadar gibi soruların yanı sıra opti free puremoist kullananlar tarafından paylaşılan kullanıcı yorumları ve şikayetleri de yayınlanacaktır. Öncelikle bu ürün eczanelerde satılan bir üründür. Üretici firma Alcon olup bir göz bakım ürünüdür. Sizler de ürün hakkındaki soru ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum alanından paylaşabilirsiniz.

Opti Free PureMoist Nedir?

Bu ürün çok amaçlı olarak kullanılabilen bir dezenfektanlı solüsyon olup gün boyunca rahat bir lens kullanımı sağlamam amacıyla üretilen, geliştirilen bir karışımdır. Yaklaşık olarak 16 saat boyunca gözleri nemli tutarak kullanmış olduğunuz lenslerin sizi rahatsız etmesini engellemektedir. Ayrıca içindeki temizleyici maddeler nedeniyle bakterileri, mantarları ve diğer göz rahatsızlıklarının da önüne geçmektedir.

Günlük olarak kullanabileceğiniz opti free puremoist solüsyonu ile lenslerinizi takıp çıkartırken karışan mikropları da öldürecektir. Nasıl Kullanılır? Kullanımı oldukça basit olan bu ürünü her lensinizi çıkartıp kutusuna koyacağınız zaman yeni solüsyonu kullanmanız yeterli olacaktır. Eski solüsyonu birkaç gün boyunca kullanmayınız ve sürekli olarak değiştiriniz.

Opti Free PureMoist Kullananlar

Opti Free Puremoist ürün satış fiyatı 15 TL ile 25 TL arasında değişen 300 ml’lik şişeleri eczanelerde bulabileceğiniz gibi eczane.com.tr, recete.com gibi internet sitelerinden de temin edebilirsiniz. Ürün ile alakalı paylaşmak istediğiniz bilgiler varsa yada şikayet yazmak istiyorsanız aşağıdaki yorum alanını kullanarak düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

KULLANICI YORUMLARI ALANI