eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Panaheat Isı Bandı

Panaheat Isı Bandı ile alakalı olarak kafanıza takılan tüm soruları panaheat ısı bant kullanıcı yorumları başlıklı konuda paylaşabilirsiniz. Birçok yerde hamileler kullanabilir mi, emziren kadınlar kullanabilir mi diye sorular soruluyor. Öncelikle buna cevap vermek istiyoruz. Panaheat ısı bandı ilaç içermeyen, kokusu olmayan bir üründür. Fakat buna rağmen doktorlar ısı bandı tarzı ürünlerin hamile ya da emziren kadınların kullanmasını uygun bulmuyor. Bunun için alternatif yöntemler bulunmaktadır.

Panaheat ısı bandı kullananlar

Bu ısı bandı genelde sırtında, omuzunda, boynunda ağrısı olan kişiler tarafından kullanılan bir üründür. Eczanelerde 18 TL’ye satılan bu ürün yaklaşık 8 saate kadar etki gösterdiği iddia edilmektedir. Isı etkisiyle ağrılarınızın azalmasını sağlar. İşleyiş şekli de ısının kan dolaşımını hızlandırması neticesinde kasların gevşeyerek acıların azalmasını sağlaması şeklindedir.

Ürün ile alakalı olarka Ekşi Sözlük’te yer alana kullanıcı yorumları da buraya tıklayarak okuyaiblirsiniz. Lütfen dikkat! Bu ürün herkeste aynı etkiyi gösterecektir diye bir kural bulunmuyor. Kullanmadan önce doktorunuzla konuşursanız iyi olacaktır.

Panaheat ısı bandı şikayetleri

Türkiye’de eczaneler dahil online alışveriş sitelerinde onlarca ısı bandı markası adı altında ürünler satılmaktadır. Panaheat en çok tercih edilen markalardan bir tanesidir. Sayfanın altında bulunan panaheat ısı bandı şikayetleri ve kullanıcı yorumları alanından ürün ile alakalı görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI