eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Pandora Form Zayıflama Çorbası

Pandora form zayıflama çorbası kullananlar bu inceleme yazımızda 5 farklı çeşidi bulunan pandora çorba ile alakalı kullanıcı yorumları ve şikayetleri paylaşıyorlar. Pandora Form markasıyla satılan bu çorbanın mercimek, tarhana, kremalı tavuk, kremalı mantar ve domates olmak üzere 5 farklı çeşidi bulunuyor. Peki gerçekten pandora çorbasını içerek insanlar zayıflıyor mu? Bu sorunun cevabını en iyi kullanıcılar verecektir.

Pandora Form Çorba Nedir?

Aslında bildiğimiz çorbalara benziyor. Yani tat olarak farklı birşey yok. Sadece iddia ettiklerine göre yüzde 100 organik tahıl ürünleriyle bu çorbalar hazırlanıyor olmasıdır. Ayrıca bu ürünü almanız için bir neden daha bulunuyor o da 20 gramlık pandora form ekstresinin çorbaya karıştırılarak içiliyor olmasıdır. Bu çorbaları içtiğinizde açlık hissinizin azalacağı, başka yemek yemeniz için bir gerekçenizin olmayacağı pandoraform.com sitesinde iddia edilmektedir.

Bu ürün instagram ve facebook üzerinde yapılan reklamlarla kullanıcılara ulaşmıştır. Biz facebook sayfasını incelediğimizde pek fazla yorum yada şikayet göremedik. Bu nedenle ürün hakkında pek birşey söyleyemiyoruz.

Pandora Form Satış Fiyatı

Bu ürünün 3 farklı paket seçeneği ile satın alabiliyorsunuz. İlk paket 20’li paket olup içerisinde her bir çorbadan 4 adet bulunuyor. Tabii 20 adette pandora form paketi. Bunların yanında pandora form bisküvi ve pandora yeşil çay bulunuyor. Bu paketin satış fiyatı 89 TL’dir. Bu paketi satın aldığınızda kargo bedelini de sizin ödemeniz gerekiyor.

40’lı paket içerisinde her bir çorbadan 8 adet bulunmakla birlikte 40 adet pandora form, 2 adet form bisküvi, 2 adet pandora yeşil çay ve 1 adet pandora türk kahvesi bulunuyor. Bu paketin satış fiyatı 169 türk lirası olup kargo bedeli firmaya aittir. Bu arada her bir çorbanın ağırlığı 20 gram olup suyla birlikte sizi doyuracağı iddia ediliyor.

Son paket olan 60’lık paketin içindeyse her bir çorbadan 12 tane olup 60 adet pandora form, 3 adet pandora bisküvi, 3 adet pandora yeşil çay, 1 adet pandora türk kahvesi ve 1 adet pandora gold şekersiz kahve bulunuyor. Bu paketin satış fiyatı ise 249 türk lirası olup kargo bedeli şirket tarafından ödeniyor.

Pandora Form Kullanıcı Yorumları

Bu çorba gerçekten zayıflatıyor mu? Eğer iddia edildiği gibi iştahınızı kesip, başka birşey yemenizi engelliyorsa -ki bizce bu büyük bir iddiadır- elbette kilo verebilirsiniz. Fakat eğer siz zaten dengeli beslenip, yediklerinize dikkat ederseniz belirli bir süre sonra zaten kilo vermeye başlayacaksınızdır. Yine de pandora form çorba kullananlar aşağıdaki yorum alanından düşüncelerini paylaşacaklar. Siz de bu çorba hakkındaki fikirlerinizi başka insanlarla da paylaşabilirsiniz.

KULLANICI YORUMLARI ALANI