eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Papaya Slim Nasıl Kullanılır?

Papaya slim nasıl kullanılır? Meksika’da yetişen papaya meyvesi kullanılarak hazırlanan papaya slim kullanımı ile alakalı bu yazımızda bilgiler paylaşacağız. Birçok kişi papaya elim eczane fiyatı ne kadar, eczanelerde satılıyor mu diye merak ediyor. Öncelikle belirtmemiz gerekiyor ki bu ürün sadece internetten satışı yapılan bir gıda takviyesidir. İlaç değildir.

Pelin Öztekin tarafından tanıtımı yapılan papaya slim zayıflama ilacının yan etkileri henüz tam olarak bilinmiyor olsa da papaya meyvesinin zararları bulunuyor. Aşırı kullanım neticesinde kadınlarda yumurtalıkların düzensiz çalışmasına neden oluyor. Ayrıca doğum kontrol hapı etkisi gösterdiği de hayvanlar üzerinde yapılan deneylerde elde edilen bilgiler arasında yer alıyor.

Fitback Reform Nedir? Fitpack Kullananlar ve şikayetleri
Fitback Reform Nedir? Fitpack Kullananlar ve şikayetleri

Papaya Slim Nasıl Kullanılır?

Bu gıda takviyesini günde 2 defa kullanmanız tavsiye ediliyor. İlk olarak sabah kahvaltısında sonra da akşam yemeğinden sonra. Yapmanız gereken şey 1 bardak sıcak yada soğuk suyun içerisine papaya slim tozunu koyarak karıştırmaktır. Bunu tükettiğinizde bağırsaklarınız çalışırken ayrıca yediğiniz besinlerdeki yağların emilimi de oldukça az olacaktır.

Papaya slim zayıflamaya yardımcı bu gıda takviyesinin metabolizmanızı hızlandıracağı belirtilmiş. Bu ürün metabolizmayı hızlandırıyorsa kalp rahatıslığı, panik atağı, damar rahatsızlığı olanların kullanmaması gerekiyor. Ayrıca emziren ve hamile kadınların da papaya slim kullanmamaları gerekiyor.

Papaya Slim Nedir? Papaya Slim Kullanıcı Yorumları
Papaya Slim Nedir? Papaya Slim Kullanıcı Yorumları

Papaya Slim Kullananlar Ne Diyor?

Daha önce sitemizde papaya slim nedir, yan etkileri nelerdir başlığıyla bir konu yayınlamıştık. Bu yazımızda ise papaya slim kullanımı nasıldır sorusuna yanıt verdik. Dilerseniz papaya slim nedir linkine tıklayarka ürün hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Ürünü kullanan kişiler bu yazıda ürün hakkındaki düşüncelerini paylaşıyorlar. Sizce papaya slim gerçekten işe yarayan bir ürün müdür? Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI

2 YORUM
  1. Ceyda

    merhaba. birkaç gün önce bebeğimi sütten kestim. Doğum sonrası kilolar malum. Kullanırsam bir sakıncası olur mu? Lütfen admin cevaplar mısın?