eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Papaya Slim Nedir

Pelin Öztekin tarafından reklamı yapılan papaya slim zayıflama ürünü ile alakalı burada papaya slim kullananlar tarafından paylaşılacak olan papaya slim kullanıcı yorumları ve şikayetleri yayınlanacaktır. Öte yandan papaya zayıfama ürünü nedir, zararları var mıdır? yan etkileri nelerdir gibi sorulara da bu inceleme yazımızda yer vereceğiz. Öncelikle ürünün satış sitesini incelediğimizde pek güvenli bulmadığımızı belirtmek istiyoruz. Sitede yer alan papaya slim kullanıcı yorumları alanından ürün sipariş sayfasındaki kampanya bitiş tarihine kadar birçok şey manuel olarak hazırlanmıştır. Bu nedenle gerçekten kampanyanlı satış fiyatıyla satılan bir ürün olmadığını belirtmek istiyoruz.

ÖNEMLİ: Papaya Slim satıcıları tarafından sitemize saldırı yapılmaktadır. Sizden gelen yorumlar kendilerini rahatsız ettiğinden dolayı siteye saldırı yaparak kapatmaya çalışıyorlar. Saldırı yapan kişi/kişilerin bilgileri elimizde bulunuyor. Savcılığa suç duyurusunda bulunmak üzere adliyeye gittiğimizi bilmenizi isteriz. Sağlığınız için bu tarz şüpheli ürünlerden uzak durunuz….

Pelin Öztekin, Papaya Slim ile Zayıfladı!

Pelin Öztekin, paylaşmış olduğu bir videoda nasıl zayıfladığını daha doğrusu hangi destek ürününü alarak kilo verdiğini söylemiş. İzledim. Pelin hanım mide ameliyatı olduktan sonra vücudundaki toksinlerin atılması için papaya slim adındaki bu ürünü kullandığını belirtmiş. Bu ürünün yeni olduğunu belirtmeme gerek yoktur zannedersem. Pelin hanım ise mide ameliyatı olduktan sonra papaya slimi kullanarak kilo vermesinin hızlandığını söylemiş. Her neyse. Bu ürün gerçekten işe yarıyor olabilir. Bu konuda bir şey demiyoruz ancak ürünü satın almadan önce mutlaka papaya slim kullananlar tarafından paylaşılan yorumları okumanızı tavsiye ederiz.

Papaya Slim Nedir?

İçerisinde papaya meyvesinin özü bulunan bir bitkisel gıda takviyesi olan bu ürünün bazı özellikleri aşağıda paylaşılmıştır. Bu bilgilerin ürünün satış sitesinden alındığını lütfen unutmayınız. Papaya slim etkileri şu şekildedir:

  • Bağırsaklardaki zararlı bakterileri temizler.
  • Vücudunuzu destekleyerek kolay kilo vermenize yardımcı olur.
  • Tamamen doğal olmasından dolayı alerjik reaksiyon vermez!
  • Akşamları yediğiniz yiyeceklerdeki yağın yüzde 90 kadarının atılmasını sağlar!. (neden akşamları olduğunu anlamış değiliz)
Papaya Slim Kullanıcı Yorumları
Papaya Slim Kullanıcı Yorumları

Papaya Slim Yan Etkileri Nelerdir?

Ürünün satış sitesini incelediğimizde papaya slimin yan etkileri ile alakalı bir bilgi göremedik. Ürünle alakalı çeşitli internet sitelerinde ise yan etkisine dair bir bilgiye rastlamadık. Siz yine de papaya zayıflama ürününü kullanmadan önce herhangi bir rahatsızlığınız varsa lütfen doktorunuza danışmayı unutmayınız.

Bilgi: Papaya meyvesi ile alakalı detaylı bilgilere ulaşabilmek adına vikipedia sayfasındaki bilgilere bakabilirsiniz. Detaylar: Papaya Meyvesi

Papaya Slim Kullanımı, Papaya Meyvesi nasıl kullanılır?
Papaya Slim Kullanımı, Papaya Meyvesi nasıl kullanılır?

Papaya Slim Kullananlar

Satış fiyatı normalde 199 TL olan bu ürün kısa süreliğine 99 TL’ye satılıyormuş. Kampanyalı fiyatı ise 24 Temmuz 2017’de sona erecekmiş. Bu tarihi özellikle yazmak istedim çünkü 24 Temmuzdan sonra da bu kampanya devam edecek mi etmeyecek mi kullanıcılar takip edebilirler.  Herneyse. Bu yazımızda sizler de papaya slim kullanıcı yorumları ve -varsa- şikayetleri yayınlayarak ürünü kullanmak isteyen kişilere yardımcı olabilirsiniz.

Pelin Öztekin’in Zayıflama Sırrı (video)

Papaya Slim Kullanıcı Yorumları

Öte yandan ürün ile alakalı yaşamış olduğunuz sorunları lütfen paylaşmaktan çekinmeyiniz. Yapacağınız her yorum ürünü kullanmak isteyenlere fikir verecektir. Biz eŞikayet.net sitesi olarak ürünü kullanmadığımızdan kesinlikle işe yaramıyor diye bir iddiada bulunmuyoruz ancak satın almadan önce mutlaka yorumları okuyarak, insanların neler düşündüğüne bakmanızı tavsiye ederiz. Yorum ve şikayet paylaşmak için yorum ekle linkine tıklayınız.