İnternet

Papaya Slim Nedir

Yazar:

Tarih:

Pelin Öztekin tarafından reklamı yapılan papaya slim zayıflama ürünü ile alakalı burada papaya slim kullananlar tarafından paylaşılacak olan papaya slim kullanıcı yorumları ve şikayetleri yayınlanacaktır. Öte yandan papaya zayıfama ürünü nedir, zararları var mıdır? yan etkileri nelerdir gibi sorulara da bu inceleme yazımızda yer vereceğiz. Öncelikle ürünün satış sitesini incelediğimizde pek güvenli bulmadığımızı belirtmek istiyoruz. Sitede yer alan papaya slim kullanıcı yorumları alanından ürün sipariş sayfasındaki kampanya bitiş tarihine kadar birçok şey manuel olarak hazırlanmıştır. Bu nedenle gerçekten kampanyanlı satış fiyatıyla satılan bir ürün olmadığını belirtmek istiyoruz.

Pelin Öztekin, Papaya Slim ile Zayıfladı!

Pelin Öztekin, paylaşmış olduğu bir videoda nasıl zayıfladığını daha doğrusu hangi destek ürününü alarak kilo verdiğini söylemiş. İzledim. Pelin hanım mide ameliyatı olduktan sonra vücudundaki toksinlerin atılması için papaya slim adındaki bu ürünü kullandığını belirtmiş. Bu ürünün yeni olduğunu belirtmeme gerek yoktur zannedersem. Pelin hanım ise mide ameliyatı olduktan sonra papaya slimi kullanarak kilo vermesinin hızlandığını söylemiş. Her neyse. Bu ürün gerçekten işe yarıyor olabilir. Bu konuda bir şey demiyoruz ancak ürünü satın almadan önce mutlaka papaya slim kullananlar tarafından paylaşılan yorumları okumanızı tavsiye ederiz.

Papaya Slim Nedir?

İçerisinde papaya meyvesinin özü bulunan bir bitkisel gıda takviyesi olan bu ürünün bazı özellikleri aşağıda paylaşılmıştır. Bu bilgilerin ürünün satış sitesinden alındığını lütfen unutmayınız. Papaya slim etkileri şu şekildedir:

 • Bağırsaklardaki zararlı bakterileri temizler.
 • Vücudunuzu destekleyerek kolay kilo vermenize yardımcı olur.
 • Tamamen doğal olmasından dolayı alerjik reaksiyon vermez!
 • Akşamları yediğiniz yiyeceklerdeki yağın yüzde 90 kadarının atılmasını sağlar!. (neden akşamları olduğunu anlamış değiliz)
Papaya Slim Kullanıcı Yorumları

Papaya Slim Kullanıcı Yorumları

Papaya Slim Yan Etkileri Nelerdir?

Ürünün satış sitesini incelediğimizde papaya slimin yan etkileri ile alakalı bir bilgi göremedik. Ürünle alakalı çeşitli internet sitelerinde ise yan etkisine dair bir bilgiye rastlamadık. Siz yine de papaya zayıflama ürününü kullanmadan önce herhangi bir rahatsızlığınız varsa lütfen doktorunuza danışmayı unutmayınız.

Bilgi: Papaya meyvesi ile alakalı detaylı bilgilere ulaşabilmek adına vikipedia sayfasındaki bilgilere bakabilirsiniz. Detaylar: Papaya Meyvesi

Papaya Slim Kullanımı, Papaya Meyvesi nasıl kullanılır?

Papaya Slim Kullanımı, Papaya Meyvesi nasıl kullanılır?

Papaya Slim Kullananlar

Satış fiyatı normalde 199 TL olan bu ürün kısa süreliğine 99 TL’ye satılıyormuş. Kampanyalı fiyatı ise 24 Temmuz 2017’de sona erecekmiş. Bu tarihi özellikle yazmak istedim çünkü 24 Temmuzdan sonra da bu kampanya devam edecek mi etmeyecek mi kullanıcılar takip edebilirler.  Herneyse. Bu yazımızda sizler de papaya slim kullanıcı yorumları ve -varsa- şikayetleri yayınlayarak ürünü kullanmak isteyen kişilere yardımcı olabilirsiniz.

Pelin Öztekin’in Zayıflama Sırrı (video)

Papaya Slim Kullanıcı Yorumları

Öte yandan ürün ile alakalı yaşamış olduğunuz sorunları lütfen paylaşmaktan çekinmeyiniz. Yapacağınız her yorum ürünü kullanmak isteyenlere fikir verecektir. Biz eŞikayet.net sitesi olarak ürünü kullanmadığımızdan kesinlikle işe yaramıyor diye bir iddiada bulunmuyoruz ancak satın almadan önce mutlaka yorumları okuyarak, insanların neler düşündüğüne bakmanızı tavsiye ederiz. Yorum ve şikayet paylaşmak için yorum ekle linkine tıklayınız.

eŞikayet Hakkında

Bu site yaklaşık 8 yıllık bir bilgi ve birikimin neticesinde aktif olarak yayına başlamıştır. Daima tüketicinin yanında olan eşikayet.net sitesinde siz de almış olduğunuz ürün ile alakalı yaşadığınız sorunları diğer insanlarla paylaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilecek konular...

8 YORUM YAPILMIŞ

 1. YASEMİN AKSOY

  25 Temmuz 2017 at 13:17

  SAKIN ALMAYIN.ÜRÜNÜ SATARKEN SAĞLIK VE TARIM BAKANLIĞI ONAYLI OLDUĞU,TAMAMEN BİTKİSEL BİR TAKVİYE OLDUĞU HER HANGİBİR ZARARININ OLMADIĞI VE İSTEDİĞİM ZAMAN İADE ALINDIĞINI,BİR HAFTA İÇİNDE METABOLİZMAYI HIZLANDIRIP KİLO VERDİRDİĞİ SÖYLENDİ.BİR HAFTA İÇİNDE KİLOMDA BİR DEĞİŞİKLİK OLMADI,ELLERİMDE UYUŞMA BAŞLADI. BEN DE İÇERİĞİ HAKKINDA ARAŞTIRMA YAPTIM.TAMAMEN KİMYASAL,DOĞAL HİÇBİR ŞEY YOK,BAKANLIK ONAYLARI DA YOK.FİRMAYI ARADIM YANLIŞ BİLGİ VERİLDİĞİNİ SÖYLEDİM İLGİLENMEDİLER,İADE KABUL ETMEDİLER.TÜM İLGİ SATANA KADAR.BUNLARA PARA KAPTIRMAYIN.

 2. ipek

  28 Temmuz 2017 at 21:45

  Hiç bir işe yaramıyor arkadaşlar. Pelin Öztekin denilen kadın mide ameliyatı olduktan sonra bu kadar kilo verdi. Bu tarz ürünlerin işe yaramadığını doktorlar bağırarak anlatıyorlar ama dinleyen kim…

 3. Tina

  5 Ağustos 2017 at 02:55

  Keşke sattıkları zaman gösterdikleri ilgiyi daha sonrada gösterseler. İade etmek istediğimi belirttim ancak muhatap olan kimse yok

  • Nur

   7 Ağustos 2017 at 07:34

   Hep böyle oluyor zaten. Eğer gerçekten işe yarayan bir ürün olsaydı sattıkları ürünlerin arkasında dururlardı. Hiç bir zayıflama ürünü size kilo verdirmez. Kiloyu verecek olan sizsiniz. Spor yapmanız, yemeği azaltmanız gerekiyor. Geçmiş olsun.

 4. Nur

  7 Ağustos 2017 at 07:33

  Arkadaşlar yanlış yapıyorsunuz. Dayım doktordur. Böyle şeylerin sahtekarlıktan başka birşey olmadığını söyleyip duruyor. Bu tarz ürünlerin insanların zaafları üzerinden pirim yaptığını sürekli belirtir. O nedenle lütfen inanıpta, paranızı çöpe atmayın.

 5. serap

  8 Ağustos 2017 at 18:11

  Verdiğim paranın çöpe gittiğini biliyorum. Almadan öncede böyle bir riski alarak aldım Denedim. Olmadı. Siz de denemek için alıyorsanız siz bilirsiniz ancak bir ise yaramıyor.

 6. papaya meyvesi

  9 Ağustos 2017 at 05:51

  Bence bu tarz ürünleri satın almadan önce biraz beklemekte yarar vardır. Şimdiye kadar kilolu yaşadıysak birkaç hafta daha kilolu olmak bir şeyi değiştirmez. Yeni bir zayıflama ürünü olduğu için nedir, ne değildir gelen yorumları, tepkileri iyi değerlendirmek gerekiyor. Bu arada wikipedia sayfası açılmıyor admin. Bilgine.

 7. Fatih

  9 Ağustos 2017 at 09:03

  Yorum yapan kişiler karalamak için yorum yapmış bariz belli denemeden bile ettiniz pelin ötekine yalan mı söylüyor şimdi?

Sen de Düşünceni Paylaş!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir