eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Paramil çayı nedir? Kullanıcı Yorumları

Bağırsak temizleyici paramil çayı kullananlar, kullanıcı yorumları

Bağırsaklarda biriken parazitler zaman içerisinde kilo almanıza, sindirim sisteminizin bozulmasına neden olur. Bu yazımızda parazit temizleyici paramil çayı ile alakalı detayları paylaşacağız. Sizler de paramil çayı kullananlar sayfasında ürün ile alakalı şikayetleri ve kullanıcı yorumları paylaşabilirsiniz. Ürünü internetten temin edebiliyorsunuz. Satış fiyatı 59 türk lirası olan paramil anti parasit çayı düzenli olarak kullanıldığında bağırsakları temizlediği iddia ediliyor. Gerçekten öyle midir? Lütfen yorumları okuyunuz.

Paramil çayı nedir?

Yurtdışında da benzer ürünlerin satışını görmekteyiz. İngilizcede anti parasite herbal tea olarak geçen bu çayı türkçede parazit temizleyici çay olarak çağırıyoruz. Adından da anlaşılacağı üzere bağırsaklarda yerleşik hayata geçen, kilo almanızı sağlayan, sindirim sisteminizi bozan bakterilere, parazitlere karşı içerisinde bulunan doğal bileşenler sayesinde etki eden paramil çayı günde 2 defa içilmesi tavsiye edilen bir üründür.

Paramil çayı içeriği, deniz iğdesi, andız otu, bildiğimiz maydanoz, yaban mersini yaprağı, anason ve kekik gibi tamamen doğal bitkilerden oluşmaktadır. Bu bitkilerin ve ya köklerinin kurutulmasıyla elde edilen paramil çay, bağırsak temizleyici ürünler arasına dahil olmuş yeni bir üründür. Henüz kullanıcı yorumları pek olmasa da Facebook ve instagram gibi sosyal platformlarda tanıtımları yapılmaya başlanmıştır.

Paramil çayı nasıl kullanılır?

Bu tarz ürünlerde ekstrem bir kullanım şekli bulunmuyor. Zaten öyle olmasını gerektirecek bir durumda yoktur. Bildiğimiz çay gibi demlenen, içilmesi tavsiye edilen paramil çay, yemeklerden önce kullanılırsa daha etkili olmaktadır. Günde 2 defa içilirse iyi olur. Güne başlarken ve gece uyurken 1 fincan paramil anti parasite tea içebilirsiniz.

Biz eŞikayet.net editörleri olarak daha önce bazı parazit çayları hakkında inceleme yapmıştık. Dilerseniz parazit çayı yorumları linkine tıklayarak diğer ürünlere de ulaşabilirsiniz.

Bazı aktarlardan da paramil çay kargo parasıyla birlikte 69 TL’ye satılıyor. Pahalı mıdır? Bu konuda bize birşey söylemek düşmez ama genelde bu tarz ürünler belirli bir süre sonra 39 TL’ye satılmaya başlanıyor. Elbette işe yarayan, bağırsakları gerçekten temizleyen faydalı bir ürünse bizce 59 TL vermeye de değer. Bu tamamen sizle alakalı bir durumdur. O nedenle pek bir şey söylemek istemiyoruz.

Eczanelerdeki zayıflama ilaçları hangileridir?
Eczanelerdeki zayıflama ilaçları hangileridir?

Paramil çayı kullanıcı yorumları

Lütfen sayfanın altında paylaşılacak olan paramil çayı kullanıcı yorumları ve şikayetlerini okuyunuz. Ürün her insanda aynı etkiyi göstermeyebilir. Nasıl kullandığınızı, faydasını görüp görmediğinizi diğer kullanıcılarla paylaşarak onların da paramil parazit çayı hakkında fikir sahibi olmalarını sağlayabilirsiniz.

KULLANICI YORUMLARI ALANI