Parazit Çayı Nedir?

Parazit çayı Nedir? Parasitea Herbal Tea Evde Nasıl Hazırlanır?

Merhabalar. Bu yazımızda parasitea forte olarakta bilinen parazit çayı ile alakalı nedir, ne değildir, nasıl kullanılır, kimler kullanamaz, yan etkileri nelerdir gibi sorulara cevap vereceğiz.. Bunun dışında eğer kullananlar varsa bu zayıflama ürününü aşağıdaki yorum alanından parazit çayı şikayetleri ve kullanıcı yorumları paylaştıklarında sizler için yayınlayacağız. Fırsatını bulduğumuz bir zaman diliminde ise parasitea forte ile parazit çayı arasında ne gibi fark vardır, bu ürünü evde hazırlayabilir misiniz yoksa satın almanız mı gerekecek gibi sorulara yanıt vereceğimiz bir konuyu da yayınlanayacağımızı şimdiden belirtmek istiyoruz.

Parazit Çayı Nedir?

Herkesin merak ettiği konu olan parazit çayı içerisinde neler bulunuyor sorusuyla başlayalım. İçeriğinde anason, maydanoz, kekik, andız otu kökü, yaban mersini yaprağı bulunan detoks etkisi olan bir zayıflamaya yardımcı bitkisel gıda takviyesidir. Bir ilaç değildir ve eczanelerde satılmamaktadır. Etkileri arasında bağışıklık sistemini güçlendirmek, halsizliği ortadan kaldırmak, cilt döküntüsünün önüne geçmek gibi daha birçok şey sıralanmaktadır. Tüm bunlara ise vücudumuzda bulunan parazitlerin neden olduğu belirtiliyor. Bilemiyoruz işin tıbbi yönü nasıldır, bu bilgiler doğru mudur ama eğer vücudunuzdaki parazitlerden kurtulmak istiyorsanız parasita herbal zayıflama çayı kullanarak bunu kısmen gerçekleştirebilirsiniz. Peki bu parazitler vücudumuzda olduğu sürece ne gibi zararları oluyor ya da bizde nelerin olmasına sebep oluyorlar? Dilerseniz bunlara da bir göz atalım…

 1. Hormon sisteminizi olumsuz yönde etkiler,
 2. Bağışıklık sisetmini zayıflatır,
 3. Cildinizde pullanmalara, dökülmelere neden olur,
 4. Kolesterolün kötü yönde artmasına neden olur,
 5. Uyku bozukluğu ve baş ağrısına sebep olur,
 6. Aşırı kilo kaybına ya da fazla kilo alınmasına neden olur,
 7. Sürekli tekrar eden ishal ve yorgunluğa sebebiyet verir

Ve bunlar gibi mide-bağırsak hastalıklarının oluşmasına sebep olmaktadırlar. Her insanın vücudunda mutlaka parazit vardır. Kimisinde fazladır, kimisinde az. Bu nedenle illa ki parazit çayı kullanmak zorunda değilsiniz, kendiniz evinizde parazitlerden kurtulmak için doğal kürler hazırlayabilir, onları da kullanabilirisniz.

Parazit Karşıtı Bitkisel Çay Hazırlanışı

Parazit Çayı Nasıl Kullanılır?

Her zayıflama ürününde olduğu gibi hamilelerin, emziren kadınların, kalp-damar hastalığı olan kimselerin, tansiyon hastası ya da panik atak olan kişilerin de parazit çayını kullanması uygun değildir, tavsiye edilmiyor. Bunların dışında kronik rahatsızlığınız varsa ya da doktorunuz size ilaç kullanmanızı tavsiye etmişse mutlaka ilacınızla birlikte kullanabilip kullanamayacağınızı doktorunuza danışınız.

Parazit Çayı dediğimiz ürün aslında bildiğimiz çay gibi yaprak şeklindedir. Normal çayınızı hazırlar gibi parazit çayını da hazırlayıp içebilirsiniz. Öncelikle bir bardağa girecek kadar suyu demliğinizde kaynatınız. Sonrasında 1 çay kaşığı parazit çayı bardağın içine boşaltıp yaklaşık 13-14 dakika bekleyiniz. Demini aldıktan sonra yemeğe başlamadan önce içiniz. Günde 2 ya da 3 defa tekrarlanması tavsiye ediliyor.

 1. 1 küçük demlik dolusu suyu kaynatın (2-3 kişi için)
 2. 2 kaşık parasitea zayıflama çayını demliğin içine koyup demleyiniz.
 3. Dilerseniz süzgeç kullanarak yaprakların ağzınıza gelmesini engelleyebilirsiniz.
 4. Yaklaşık 13-15 dakika demlendikten sonra içebilirsiniz.

Parazit Çayı Şikayetleri

Eğer bu ürünün içerisinde bulunan kekik, anason, maydanoz, andız otu kökü ve yaban mersini yaprağına karşı bir alerjiniz varsa kesinlikle kullanmayınız. Beklenmedik bir durumla karşılaştığınızda lütfen doktora gitmeyi ihmal etmeyiniz. Peki parazit çayı satış fiyatı ne kadar? Bu ürün 100 gramlık paketler halinde satılmaktadır. 1 paket parazit çayı kargo parası ile birlikte 69 TL’dir. Eğer 6 paket yani 600 gram satın alırsanız kargo bedeli ile birlikte 189 TL ödeyeceksinizdir.

Parazit Çayı Kullanıcı Yorumları

Lütfen 4077 sayılı tüketici hakları kanunu gereği satın almış olduğunuz malı memnun kalmadığınızda iade etme hakkınızın olduğunu unutmayınız. Biz eŞikayet.net sitesi olarak -mümkünse eğer- telefonla sipariş verdiğiniz zaman iade garantisinin olup olmadığını, hangi durumlarda iade aldıklarını sorup bunu kaydetmenizi tavsiye ediyoruz. Geçmişte yaşanılan durumlara düşmemek adına bu sizin için bir nevi tedbir olacaktır. Bunun dışında bizim şimdilik parazit çayı ile alakalı söyleyeceklerimiz bu kadar olup sözü size bırakmak istiyoruz. Sizde parazit çayı kullanıcı yorumları başlıklı bu yazımızda ürün ile alakalı şikayet ve yorumlarınızı diğer kullanıcılarla paylaşarak onlara da yardımcı olabilirsiniz. Eğer memnun kalmadıysanız lütfen bunu da belirtiniz. Sağlıklı ve güzel günlerin sizlerle olması dileklerimizle, hoşçakalınız.

Tags:

1 Comment
 1. Merhaba. SİNEM HANIM.
  Yardımlarınızı bekliyoruz Çünkü kandırılma, aldatılma,sömürülme….. var.şikayetlerimizi sağlık bakanlığı gibi yetkili makamlara iletirseniz ve net bir sonuç alırsak çok menmun oluruz.
  Bu Ahlaksızca piyadada para kazanç peşindeki MAHLUKATLAR..bizim heves,ümit,hayallerimizi sağlığımızı paramızı ÇALIYORLAR.
  TEŞEKKÜRLER.

Leave a reply

eŞikayet.net
Logo
Compare items
 • Total (0)
Compare
0