eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Plumpy Dudak Dolgulanştırıcı

Plumpy kullanan kadınlar ne diyor? Plumpy dolgunlaştırıcı şikayetleri

Kadınların vazgeçilmezi dudak bakımı için geliştirilen plumpy dudak dolgunlaştırıcı ruj ile alakalı bu yazımızda sizler için plumpy nedir, fiyatı ne kadar, nerede satılıyor gibi sorulara yanıt vereceğiz. Ayrıca plumpy kullananlar da sayfanın altından ürün ile alakalı plump kullanıcı yorumları ve şikayetleri paylaşarak diğer kadınların da ürün hakkında fikir sahibi olmasını sağlayabilirler. İnternetten satın alabileceğiniz bu dudak dolgunlaştırıcı ruj fiyatı ise 59 TL’dir. Bilemiyoruz normal rujlara göre uygun mudur değil midir ama 2 tane satın aldığınızda ise ücretsiz kargo ile toplamda 109 TL’ye gönderiyorlar.

Plumpy Nedir?

Plumpy, yeni yeni trend olmaya başlayan ve dudaklarının daha dolgun olmasını isteyen bayanların tercih edebileceği bir kozmetik ürünüdür. Sadece online olarak satışı yapılıyor. Belki ilerleyen zamanlarda yerel mağazalara da indirgenir fakat reklamlarını izlediğimizde çantanızda taşımanız gereken, sürekli kullanma ihtiyacı duyacağınız bir üründür.

Ürünün normal satış fiyatı 129 liraymış aslında fakat Türkiye’de yeni yeni satılacağından dolayı 59 TL’ye indirim yapmışlar. Plumpy kullanımı da normal ruj kullanımı gibidir. Sadece şişenin içindeki sıvının hafifçe yukarı çıktığından emin olunuz ve dudaklarınıza yediriniz.  Günde 2 defa kullanımı tavsiye ediliyor ve 1 şişe plumpy dudak dolgunlaştırıcı size 1 ay boyunca yetecek miktardadır.

Plumpy kullanıcı yorumları

Bu ürünün içerisinde SYM 3D maddesi ile Hilurlip maddesi etken olarak bulunuyor. Bunların yanında 13 farklı bitkinin özütü de dudaklarınızın daha güzel görünmesi için ilave edilmiş. Bu bitkiler aslında sürekli duyduğunuz, bir yerlerden aşina olduğunuz bitkilerdir. Mesela goji berry, nar çiçeği yağı, zencefil, avakado yağı gibi…

Sayfanın altında bulunan plumpy lip plummer kullanıcı yorumları alanından ürün ile alakalı – varsa – plumpy şikayetleri ve tavsiyeleri, önerileri paylaşabilirsiniz. Yapacağınız yorumların lütfen diğer hanımlara fikir vereceğini unutmayınız. Memnun kaldıysanız bunu bizimle de paylaşırsanız seviniriz.

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI

1 YORUM
  1. Adem

    Arkadaslar ben orijinal sepetim.com anagain sac urunu siparis verdim geldi bana orijinal urun demislerdi faturali demislerdi yalan ne fatura neden urun orijinal degil sahte urun lokman hekim ercan yilmaz adina geldi yani sahte kimse almasin ozellikle orijinal sepetim nokta com dan almayin telefonlarina ulasilmiyo bana yurt ici kargodan geldi kargo urunu aldi yerden tlfonlarina ulasilmiyo anlicaniz dolandiricilar ben tuketiciler dernegine sikayette bulundum urunude goturdum