eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Probiomax Şase Nedir?

Probiomax Şase Nasıl Kullanılır? Yan Etkileri, Şikayetleri, Kullanıcı Yorumları

Probiomax şase kullanıcı yorumları başlığıyla sizler için içerisinde sindirim sistemini düzenleyen mikroorganizmaların olduğu probiomax şase hakkında nedir, yan etkileri nelerdir, nasıl kullanılır gibi soruların yanıtlarını vermeye çalışacağız.

İnternetten satışı da yapılan bu ürünün fiyatı 38 TL’dir. Ürün kutusunun üzerinde bir ilaç olmadığı, içerisinde probiyotik mikroorganizma olduğu ve sindirim sistemini düzenlediği belirtilmiştir. Eğer doktorunuz bir kullanım şekli önermemişse günlük 1 defa kullanılması tavsiye edilir.

Paket içerisinde 2 gramlık 14 şase bulunmaktadır. Lütfen doktorunuzun size önerdiği kullanım şeklinin dışına çıkmayınız. Ürünün içerisinde ise Lactobacillus Acidophilus, Maltodekstrin, Doğal Muz Aroması, Saccharomyces Boulardii bulunuyor. Bunlara karşı bir alerjiniz varsa lütfen doktorunuza belirtiniz.

Probiomax Kullanıcı Yorumları

Eğer probiomax şase kullananlar arasında yer alıyorsanız lütfen bu ürün ile alakalı tecrübelerinizi, düşüncelerinizi yorum alanından satın almak isteyen kişilerle paylaşınız. Eğer kafanıza takılan soruları varsa bunu da sayfanın altındaki yorum alanından paylaşabilirsiniz. Not: Bu ürünü 4 ile 10 yaş arasındaki çocuklar kullanılabilir.

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI