eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Protelan Zayıflama Tozu Kullananlar

Protelan Zayıflama Tozu Fiyatı, Kullanımı, Zararları, Yan Etkileri

Dr. Murat Topoğlu’nun geliştirdiği protelan zayıflamaya yardımcı gıda takviyesi ile alakalı daha önce protelan nedir, nasıl kullanılır, yan etkileri nelerdir gibi konuları sizler için araştırmış, detayları da paylaşmıştık. Bu yazımızda ise protelan kullanıcı yorumları ve varsa eğer ürün hakkındaki şikayetleri yayınlayacaklardır.

Resmi satış sitesi protelan.com.tr olan bu ürünün satış fiyatı ise 1 haftalık protelan için 89 türk lirasından 69 liraya indirilmiştir. Satış sitesinde eczanelerde de satışının yapıldığı belirtilmiştir. Aşağıdaki yorum alanını kullanarak protelan zayıflama tozu ile alakalı yorumları, şikayetleri ve merak ettiğiniz her soruyu paylaşabilirsiniz.

Protelan Zayıflama Tozu Fiyatı HK.

Satın alacağınız 69 TL’lik paket içeriisnde 9 adet şase bulunuyor. Her bir şasenin kalorisi 114 olup 1 paketin ağırlığı toplamda 270 gramdır. Her bir paket 1 haftalık kullanım içindir. Bu ürünün düzenli olarak kullanılması tavsiye edilmektedir. Eğer 2 paket protelan zayıflama tozu satın almak istiyorsanız ödemeniz gereken fiyat 119 TL’dir. Ürün hakkındaki detaylara ulaşmak için protelan nedir linkine tıklayabilirsiniz.

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI

1 YORUM
  1. kerim

    Murat beye güvenerek sipariş vermek istiyorum ben internette topoglu.com diye bir site gördüm ama acaba burası doğru site midir