eŞikayet.net
Müşteri Şikayet Merkezi

Protelan Zayıflama Diyeti

Protelan Nedir? Bu yazmızda protelan zayıflama diyeti kullananlar tarafından paylaşılacak olan protelan kullanıcı yorumları ve şikayetleri yayınlanacaktır. Ayrıca ürünün fiyatı, yan etkileri, zararları da detaylar da paylaşılacaktır. Ürünün resmi internet satış ve bilgilendirme sitesi protelan.com.tr’dir. Protelan 1 haftalık kullanım paketi 89 türk lirasıdır. Muhtemelen 1 haftalık kullanım yeterli olmayacağından en az 2-3 haftalık paket almanızı önereceklerdir. Ürünün kullanımı ile alakalı sitemizde paylaştığımız videoyu izlemenizi tavsiye ederiz.

Protelan Zayıflama Tozu Nedir?

Dr. Murat Topoğlu (topoglu.com) tarafından hazırlandığı iddia edilen bir gıda takviyesidir. İçerisinde diğer zayıflama tozlarından farklı olarak süt, peynir altı suyu ve bezelye proteini bulunmaktadır. Türk gıda kodeksine göre üretildiği Murat Topoğlu tarafından belirtilmektedir. Eczanelerde satılmayan protelan bir ilaç olmayı, hem hayvansal hem de bitkisel bir yardımcı gıdadır.

 1. İçerisinde tatlandırıcı bulunmaz.
 2. GDO ve SOYA İçermemektedir.
 3. Yoğunlaştırıcı gıda maddeleri içermez.
 4. Koruyucu madde içermez.
 5. 1 paket protelan 114 kaloridir.

İçerisinde süt, peynir altı suyu ve bezelye proteini dışında vitamin ve mineraller de bulunmaktadır. Etkili sonuç alabilmek için protelan zayıflama tozu ile birlikte 7 günlük diyet programı da önerilmektedir. Bunu aşağıda paylaştığımız videoyu izleyerek öğrenebilirsiniz.

Protelan Tozu Nasıl Kullanılır?

Protelan Tozu Yan Etkileri

Satış sitesinde direkt olarak protelan yan etkileri belirtilmemiştir. Bu nedenle direkt olarak şu yan etkileri vardır diyemiyoruz. Ancak kimler kullanamaz sorularının yanıtı şu şekildedir:

 1. Diyabet hastalarının kullaması risklidir. Mutlaka doktora danışılmalıdır.
 2. Hamilelerin kullanması yasaktır. Emziren kadınların kullanımı ise doktor kontrolünde, doktor onayı ile mümkündür.
 3. Herhangi bir sağlık sorunu olan kişilerin protelan kullanmamaları gerekiyor.
 4. Süt ve süt ürünlerine karşı alerjiniz varsa kullanmamanız gerekiyor.

Protelan Kullanıcı Yorumları

Protelan zayıflama tozu ile alakalı insanlar yorum ve şikayetleri sitemizden paylaşıyorlar. Aşağıdaki yorum alanından ürün hakkında yayınlanmış yorumları okuyabilirsiniz. Eğer siz de protelan kullandıysanız lütfen tecrübelerinizi, düşüncelerinizi başkalarıyla paylaşınız. Yapacağınız yorumlar protelan diyeti kullanmak isteyenlere fikir verecektir.

Protelan Zayıflama Diyeti Satış Fiyatı Ne Kadar?
Protelan Zayıflama Diyeti Satış Fiyatı Ne Kadar?

Protelan Zayıflama Diyeti Şikayetleri

Protelan zayıflama tozunu iade etme hakkınız vardır. Bunun şartlarını yerine getirmeniz gerekiyor. Satış sitelerinde eğer ürünü açmamışsanız, pakete herhangi bri zarar vermemişseniz 14 gün içerisinde iade edebileceğiniz belirtiliyor. Fakat eğer pakette bir hasar yada açılma söz konusuysa iade alınmayacağı belirtiliyor. Buna göre siz de iade etmek istiyorsanız bu şartları yerine getirmeniz gerekiyor. Ürün hakkında memnun kalmadıysanız lütfen şikayetleri yorum alanından paylaşınız. Protelan şikayet

Bu şikayetleri incelediniz mi?
KULLANICI YORUMLARI ALANI

1 YORUM
 1. eŞikayet

  Protelan zayıflama seti ile alakalı merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarına bu yazımızdan ulaşabilirsiniz. Sizde protelan hakkında düşüncelerinizi yorum alanından paylaşabilirsiniz.