Reeder P12 Curve Cep Telefonu

reeder p12 curve inceleme

Reeder’in yeni telefonu p12 curve cep telefonu ile alakalı bu yazımızda inceleme yaparak sizlerden gelecek olan yorumlar sayesinde reeder p12 curve telefonu satın almak isteyenlere fikir verecektir. Resmi satış sitesinde ürünün özelliklerine baktığımda oldukça iyi bir telefonu oldukça iyi bir fiyata satın alacağınızı söyleyebilirim. Hız olarak çok iyi bir şey beklemeyin fakat ekran özellikleri, bataryası iyi olsun diyenler yazıyı okumaya devam edebilirler.

Reeder P12 özellikleri nasıl?

Şimdi telefonun özellikleri o kadar kötü değil aslında fakat bence bu telefonu oyunlarla arası olmayan, sadece facebook, twitter, instagram gibi gerekli uygulamaları kullanan kişiler için idealdir. Dünyanın parasını veripte kullanmadığınız özellikler yerine bu telefonu 1500 TL’ye alarak ihtiyaçlarınızı görebilirsinzi.

Fakat eğer ben çok fazla oyun meraklısıyım, her çıkan oyunu deniyorum ve oynuyorum diyorsanız yüksek işlem hızı gerekitren oyunlarda bu telefon sizi epey rahatsız edebilir, beklentilerinizi karşılamada yetersiz kalabilir.

  • Ekran büyüklüğü: 5.5 inç (gayet ideal)
  • RAM: 4 GB
  • İşlemci: 1.5Ghz 8 Çekirdek
  • İşletim sistemi: Android 7.0
  • Ekran çözünürlüğü: 1920×1080 (ideal)
  • Ön kamera: 8 MP
  • Arka kamera: 13 MP
  • Grafik işlemcisi: Mali T-7860
  • Batarya: 4500 mAh (gayet iyi)

Genel olarak reeder p12 curve özellikleri bu şekilde olup geri kalanları da klasik telefonlarda olması gereken ıvır zıvırlardır.

Reeder p12 curve fiyatı

Bu telefona ödeyeceğiniz tutar kendi resmi satış sitelerinde 1500 TL’dir. Gittigidiyor, sanalpazar, n11 gibi sitelerde kullanılmış, ikinci el telefonu belki 1000-1200 liraya da bulabilirsiniz. Eğer satın almak istiyorsanız Reeder’in resmi satış sitesi olan www.reeder.com.tr‘yi ziyaret edebilirsiniz.

Fiyatına göre iyi bir telefondur fakat bilinmedik, yeni bir marka olduğu için insanlar ön yargılı olabiliyor. Günümüzde hemen hemen bütün teknolojik ürünler Çin ve birkaç işçiliğin ucuz olduğu ülkede yapılarak tüm dünyaya dağıtılıyor. Buna Apple, Samsung ve diğer büyük markalar da dahildir. O nedenle kullanacağınız telefonun kalitesi de üç aşağı beş yukarı aynı olmaktadır. Fiyatların yüksek olmasının nedeni de marka değeridir.

Reeder p12 curve kullanıcı yorumları

Bizim bu cihaz ile alakalı söyleyeceklerimiz şimdilik bu kadar olup diğer reeder telefonları için cep telefonu kategorisini ziyaret edebilir yada reeder kullanıcı yorumları linkine tıklayabilirsiniz. Bu telefonu kullandıysanız yorumlarınızı paylaşmayı lütfen unutmayın. Memnun kaldınız mı yada yaşadığınız problemler var mı bu cihaz ile alakalı? Sayfanın altındaki reeder p12 kullanıcı yorumları alanından paylaşabilirsiniz.

Tags:

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

eŞikayet.net
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0